Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakład Energetyki Cieplnej po raz trzeci w tym roku podnosi ceny za ciepło
~~Ziemistoszary Suchodrzew niezalogowany
3 października 2022r. o 14:35
Co będzie jak kupią węgiel po nowej cenie ? Przecież obecnie palą zapasami z zeszłego roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
3 października 2022r. o 14:53
~~Bolz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zumba napisał(a): skandal pis co innego mówi a wszyscy tylko nabijaja kabze


W Bolesławcu nie rządzi PIS - ZEC 100% spólka miejska ;)

Ty to co ZEC ma wpływ na cenę węgla, jeszcze rok temu polski węgiel kosztował 800 zł. a teraz ? a ciepełko u nas w blokach daje spalany węgiel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Jaśminowiec niezalogowany
3 października 2022r. o 14:58
~~ napisał(a): Podziękujcie Unii Europejskiej i ETS, 50% waszego rachunku za gaz to ten podatek!!!

ZEC jest OPALANY miałem WĘGLOWYM ,
to dla twojej info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POL niezalogowany
3 października 2022r. o 15:15
~~Niebieski Rumianek napisał(a): Tyle nie straciłem co za pisowskich rzadow -emeryt

Prawda,Byly podwyzki ale nie tak drastyczne, I chyba na tym nie koniec,Po nowym roku w styczniu tez bedziemy placic wiecej, Nie wiadomo jak bedziemy zyc,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
3 października 2022r. o 15:37
Ale jaka jest podstawa podwyżki przecież ZEC w tym roku nie kupił węgla. Ale nas wszyscy kroją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qwerty niezalogowany
3 października 2022r. o 16:02
Trzeba pamiętać o tym że cena za tonę węgla dla ciepłowni i elektrowni wynosiła 200zł a dla odbiorcy indywidualnego 900,teraz rozbieżność cenowa jest jeszcze wieksza.Marże spółek państwowych są niebotyczne!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Rumianek niezalogowany
3 października 2022r. o 16:29
Zec to brak gospodarności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Godecja niezalogowany
3 października 2022r. o 16:57
Od października mam tak wysoka kwotę do zapłaty ze nie wiem jak sobie poradzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza