Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakład Energetyki Cieplnej po raz trzeci w tym roku podnosi ceny za ciepło
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
3 października 2022r. o 19:19
Poczekajcie przerywajcie ta zimę Tusk kazał zamykać kopalnie przyjście PO SLD PSL benzyna będzie po 2 zł.wegiel po 600 zł.zamienia 500 + na 1000+ nie będzie
inflacji tylko mnie wybierzcie a ja wam później pokarze wasze miejsce w szyku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Ubiorek niezalogowany
3 października 2022r. o 19:34
~~Starozłota Aksamitka napisał(a): Podwyżki to wina poprzednich rządów i tuska ,a teraz czepiają się rządu który naprawdę jest za obywatelami ,jestem emerytką i nigdy żaden rząd mi tyle nie dał co rząd PIS

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Ubiorek niezalogowany
3 października 2022r. o 19:35
~~Kruczoczarny Ubiorek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Starozłota Aksamitka napisał(a): Podwyżki to wina poprzednich rządów i tuska ,a teraz czepiają się rządu który naprawdę jest za obywatelami ,jestem emerytką i nigdy żaden rząd mi tyle nie dał co rząd PIS
i żaden tyle nie zabrał

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Ubiorek niezalogowany
3 października 2022r. o 19:40
~~Starozłota Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieski Rumianek napisał(a): Tyle nie straciłem co za pisowskich rzadow -emeryt

Co niby straciłeś ,dostałeś 13-tkę 14 -tkę dodatek do węgla dodatek osłonowy więc co ci zabrali ,za PO nic byś nie dostał ,a to że taki mamy kryzys to wina poprzedniego rzadzenia przez PO [/ten już rządzi 8 lat prawie to co nie mógł naprawic po poprzednikach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Goździk niezalogowany
3 października 2022r. o 19:43
SYSTEM PADA WYJMUJCIE KASĘ Z BANKU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Irga niezalogowany
3 października 2022r. o 19:51
~~Ewa P napisał(a): Mieszkańcy ,którzy ogrzewają swoje domy i mieszkania węglem czekają na decyzję samorządu o włączeniu się w dystrybucję węgla sprowadzanego przez rząd i sprzedaż tego węgla potrzebującym po cenie bez marży. SAMORZĄDZIE BOLESŁAWIECKI jak długo będziemy czekać na tę decyzję? Jest coraz zimniej. Nie chcemy przepłacać na prywatnych składach , gdzie 1 tona kosztuje 4 tys. zł. CZEKAMY.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
3 października 2022r. o 19:55
~~Złotawa Irga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ewa P napisał(a): Mieszkańcy ,którzy ogrzewają swoje domy i mieszkania węglem czekają na decyzję samorządu o włączeniu się w dystrybucję węgla sprowadzanego przez rząd i sprzedaż tego węgla potrzebującym po cenie bez marży. SAMORZĄDZIE BOLESŁAWIECKI jak długo będziemy czekać na tę decyzję? Jest coraz zimniej. Nie chcemy przepłacać na prywatnych składach , gdzie 1 tona kosztuje 4 tys. zł. CZEKAMY.



Idiotko jak ty to widzisz Roman na placu pod Forum widłami przesiewa węgiel do worków a mieszkańcy przyjeżdżają osobówkami i ładują worki z węglem do bagażników?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Rabarbar niezalogowany
3 października 2022r. o 20:16
pytanie jest proste, dlaczego takie drogie jest ciepło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.