Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Jeżeli pan premier zdecydowałby się na rozwożenie ludziom węgla, to ja będę drugim wozakiem Rzeczypospolitej"
~~Mato niezalogowany
6 października 2022r. o 20:34
Andrzej jedynie do czego się nadaje to do wymiany ;) i na nikogo z najbliższego otoczenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mim niezalogowany
7 października 2022r. o 7:32
Czy w gminie wiejskiej Boleslawiec planowana jest jakakolwiek inwestycja w odnawialne źródła energii? Z tego co wiem na razie wszystkie tego typu inwestycje są blokowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olcia niezalogowany
7 października 2022r. o 9:49
~~Mato napisał(a): Andrzej jedynie do czego się nadaje to do wymiany ;) i na nikogo z najbliższego otoczenia!


Do wymiany na kogo?
Poza tym nie wiem czy masz już tyle lat by pamiętać że za sprawą TW. Bolka uprawnienia Prezydenta zostały zmarginalizowane i jest jedynie marionetką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Bambus niezalogowany
7 października 2022r. o 10:36
Otwock od wczoraj otworzył sprzedaż węgla
przez miasto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
8 października 2022r. o 10:06
Ja biorę przykład z Komucharuskiego i palę czym popadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Osteospermum niezalogowany
8 października 2022r. o 10:31
~~Szafranowa Forsycja napisał(a): Poczekajcie przyjdzie PO będzie wszystko za darmo tylko patrzeć.
Za PO moja mama dostała podwyżki do emerytury 4 zł.
Wy młodzi nie pamiętacie.

i chleb miala za 6 zl, mleko za 5 a masło za 9??????????????? daj spokój.... ani jedni ani drudzy z ludzmi się nie liczą, jedno i drugie to mafia...... złodzieje i swoje interesy pilnują.... ty masz na miske ryzu i ciesz się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Fiołek niezalogowany
8 października 2022r. o 17:17
~~Terakotowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szafranowa Forsycja napisał(a): Poczekajcie przyjdzie PO będzie wszystko za darmo tylko patrzeć.
Za PO moja mama dostała podwyżki do emerytury 4 zł.
Wy młodzi nie pamiętacie.

i chleb miala za 6 zl, mleko za 5 a masło za 9??????????????? daj spokój.... ani jedni ani drudzy z ludzmi się nie liczą, jedno i drugie to mafia...... złodzieje i swoje interesy pilnują.... ty masz na miske ryzu i ciesz się


A nieprawda,.....:):):)........za 4 zł kupiła 2 bochenki, a teraz dostała waloryzacji 90zł i kupiła.........uwaga.........uuwaaggaa!!!.........18 bochenków........łyso Tusku???;)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 października 2022r. o 17:37
jeszcze wczoraj bułeczka słodka z serem -1,89 zł .
dzisiaj 2,19 ....

prąd nagle podrożał czy mąka? ;D
jadąc rano paliwo w Łące po prawej 7.29 ....na powrocie około 17-ej 7,89 ...

łyso ci mkkwaczu? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza