Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Julka Faltyn odeszła
~~Sepiowa Kanna niezalogowany
10 października 2022r. o 22:52
Bardzo przykra informacja, Drodzy Rodzice zostańcie z Panem Bogiem. Szczerze współczuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beata Kobylnicka niezalogowany
10 października 2022r. o 23:05
Szczere kondolencje, chociaż na nic Wam one.. Przykro Mi.. Po prostu brak słów które mogłyby to opisać.. Płaczę razem z Wami.. Kibicowałam Jalce! Niech spoczywa w pokoju. Biedactwo już nie cierpi.. Śpi spokojnie wśród Aniołków...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Jasnota niezalogowany
11 października 2022r. o 10:17
~~Różowy Sumak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowy Sumak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trawiasta Imperata napisał(a): Wyrazy współczucia takie maleństwo mój Boże rodzice trzymajcie się Bóg z wam.


O jakim Bogu piszesz. Gdyby istniał nie odbiegał by życia temu maleństwu nieskazijac na cierpienie ,jej rodziców

Cała prawda. Jaki bóg!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Nawłoć niezalogowany
11 października 2022r. o 10:27
~~Beata Kobylnicka napisał(a): Szczere kondolencje, chociaż na nic Wam one.. Przykro Mi.. Po prostu brak słów które mogłyby to opisać.. Płaczę razem z Wami.. Kibicowałam Jalce! Niech spoczywa w pokoju. Biedactwo już nie cierpi.. Śpi spokojnie wśród Aniołków...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Krokosmia niezalogowany
11 października 2022r. o 11:24
~~Ametystowa Jasnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowy Sumak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowy Sumak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trawiasta Imperata napisał(a): Wyrazy współczucia takie maleństwo mój Boże rodzice trzymajcie się Bóg z wam.


O jakim Bogu piszesz. Gdyby istniał nie odbiegał by życia temu maleństwu nieskazijac na cierpienie ,jej rodziców
Cała prawda. Jaki bóg!

~~Ametystowa Jasnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowy Sumak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Różowy Sumak napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Trawiasta Imperata napisał(a): Wyrazy współczucia takie maleństwo mój Boże rodzice trzymajcie się Bóg z wam.


O jakim Bogu piszesz. Gdyby istniał nie odbiegał by życia temu maleństwu nieskazijac na cierpienie ,jej rodziców
Cała prawda. Jaki bóg!

Co ty gadasz za głupoty myślisz że Pan Bóg to złota rybka??nikt nie wierzy a cuda chcą?? każdy niesie swój krzyż każda sytuacja ma nas czegoś nauczyć niema przypadku współczuję rodzinie ale winnego w Bogu sobie szukać to już lekka przesada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dgg niezalogowany
12 października 2022r. o 16:21
Współczucia dla rodziców i rodziny.
Nie rozumiem, dlaczego większość wpisów to pretensje i zwalanie na Boga??? Żeby nie dopuścił itd. Bóg nje ma nic wspólnego z cierpieniem i chorobami dzieci. To nie do Niego kierujcie to pytanie, ale do lekarzy, do rządu mafijnego, który pozwala na trucie mas i maszych dzieci. Począwszy od nie zliczonej olości szczepionek, dawek ( bodajze do 18 roku to jest ponad 30 dawek różnych szczepień proszę sobie sprawdzic) skończywszy na tym że żywność jest tak skażona opryskana rakotwórczym randapem, że głowa boli. Jakim cudem ludzie, dzieciają być zdrowi? Czy to Bóg każe truć ziemię? Ludzi, zwierzęta? Zapytajcie lepiej ile poprzez takie cierpienia dzieci chorych, zarabiają firmy farmaceutyczne??? A wiadomo że rodzice zrobią wszystko, a ludzie pomogą.!
Widać macie problem ze zrozumieniem wolnej woli. Właśnie na tym ona polega, że szprycujesz dziecko chmikaliami, świadomie lub nie! Karmisz syfem króry orzyszykowali ci rządzący których wybrałeś świadomie lub nie, dojący z ciebie kasę do ostatniej kropli! Czego nie rozumiesz??? Boga do tego nie mieszaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
12 października 2022r. o 16:45
A co teraz nie jest skażone chemią ? Co do szczepionek, to od zarania dziejów je brali więc głupi argument bo szczepionki to jeden z największych wynalazków ludzkośći. Przykro z powodu dziecka, serce pęka, że 3 letnia dziewczynka musiała się tak męczyć przez swoje krótkie życie ale z tym Bogiem to co ? Gdyby Bóg był to nie pozwalałby na coś takiego dlatego jak słyszę "Bóg tak chciał"...
Jeszcze raz szczere kondolencje, wszyscy byliśmy z Wami drodzy rodzice i kibicowaliśmy malutkiej...jedyny plus to taki, że już się biedne dziecko nie męczy ale nie o taki plus nam wszystkim chodziło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
12 października 2022r. o 19:47
Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Najszczersze kondolencje dla rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza