Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10 uczniów na religii w Oxpressie, u Pijarów za to na religię muszą chodzić wszyscy. A jak jest w pozostałych szkołach?
~~Ruda niezalogowany
14 października 2022r. o 11:52
~~przegrana sprawa napisał(a): Szkoła za pieniądze ? Podobno za pieniądze to i ksiądz się modli a co dopiero uzyskać świadectwo z wymarzonymi ocenami :D

To liceum jest publiczne! Bezpłatne!!! Osoba pisząca te komentarze chyba nie potrafi czytać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojtek niezalogowany
14 października 2022r. o 11:56
Jeszcze zatęsknicie za Kościołem, który opluwacie. Gdy już to zrozumiecie to prawdopodobnie będzie już za późno.
Ta nowa tęczowa rewolucja pożre swoje własne dzieci. A na końcu jak ta tęczowa wieża Babel się zacznie walić, wejdą OBCY, którzy swojej wiary nie utracili i zaprowadzą swój nowy porządek.
Zatem bawcie się swoim życiem drogie dzieci póki jeszcze możecie bo to już ostatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Rzeżucha niezalogowany
14 października 2022r. o 13:24
~~jegor napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Morelowy Modrzew napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jagoda napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Oj oj napisał(a): Dajcie dzieciom wybór rezygnacji z innych przedmiotów! Tu moglibyście być w szoku!!! Po co te dane???? Tylko ludziom wodę z mózgu robicie!

Ty tak serio ?Nie wierzę ...

No niestety taka prawda.
Nie tyle chodzi o robienie dzieciakom wody z mózgu o ile że jeżeli nie ma przymusu to po co będzie się uczyć polskiego czy matematyki?
Dla mnie polski w średniej szkole to był zmarnowany czas.

Widać . NaPISałeś bez przecinków .


Ortografia to tylko niewielki procent nauki polskiego.
Jeżeli ktoś dużo czyta to nie ma z tym problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiktoria niezalogowany
14 października 2022r. o 14:10
Dzieci niczemu nie są winne, że mają słabych rodziców, którzy zwątpili w wartości, które stworzyły naszą cywilizację. Ale ci sami rodzice już nawet w swój własny autorytet przestali wierzyć. Dla nich liczy się tylko własny interes, Netflix, galerie handlowe i inne marności. Naiwnie wierzą, że wychowanie pod tytułem "robota co chceta" przyczyni się do powstania nowego lepszego świata. Rozkład rodziny następuje na naszych oczach
Skutki tego będą opłakane. Ale te bezmyślne masy ludzkie tego nie są w stanie tego dostrzec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cnotliwa niezalogowany
14 października 2022r. o 14:12
~~Wiktoria napisał(a): Dzieci niczemu nie są winne, że mają słabych rodziców, którzy zwątpili w wartości, które stworzyły naszą cywilizację. Ale ci sami rodzice już nawet w swój własny autorytet przestali wierzyć. Dla nich liczy się tylko własny interes, Netflix, galerie handlowe i inne marności. Naiwnie wierzą, że wychowanie pod tytułem "robota co chceta" przyczyni się do powstania nowego lepszego świata. Rozkład rodziny następuje na naszych oczach
Skutki tego będą opłakane. Ale te bezmyślne masy ludzkie tego nie są w stanie tego dostrzec.



Po co komu rodzina jak można faceta podać o alimenty i mieć stałe źródło utrzymania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nieonteresujsie niezalogowany
15 października 2022r. o 8:48
~~Wojtek napisał(a): Jeszcze zatęsknicie za Kościołem, który opluwacie. Gdy już to zrozumiecie to prawdopodobnie będzie już za późno.
Ta nowa tęczowa rewolucja pożre swoje własne dzieci. A na końcu jak ta tęczowa wieża Babel się zacznie walić, wejdą OBCY, którzy swojej wiary nie utracili i zaprowadzą swój nowy porządek.
Zatem bawcie się swoim życiem drogie dzieci póki jeszcze możecie bo to już ostatki.


Co ty katolu szczekasz. Masz swój za krec isty kościół który ci takie ścierwo do głowy nawciskał że aż przykro XDDDD Idź się tasować do nowych ustaw PiSu względem kościoła a nie w internecie się wypowiadasz bezmózgi katolu

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FrancisDeeft niezalogowany
15 października 2022r. o 8:57
詠春拳幣






https://etherscan.io/token/0xa8930ee8906063d2a5c7ea15b6b4429463d28f58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bacha niezalogowany
16 października 2022r. o 13:30
Moje dziecko ma wybór i sama decyduje czy chce chodzić na religię.Nie mam
zamiaru jej do tego zmuszać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.