Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabytkowy piec garncarski trafi do Muzeum Ceramiki
~~Rdzawy Nachyłek niezalogowany
3 listopada 2022r. o 21:01
Chyba ich poniosło, kto w dobie kryzysu buduje i utrzymuje 3 muzea ceramiki w 35 tysięcznym miasteczku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosiny Przegorzan niezalogowany
3 listopada 2022r. o 21:20
Nie budują mieszkań, budują muzea. To wiele mówi o naszym starzejącym się mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Cypryśnik niezalogowany
3 listopada 2022r. o 21:55
Korupcja i prywata w ratuszu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wolar niezalogowany
4 listopada 2022r. o 9:19
~~Kanarkowy Oczar napisał(a): Władze miasta jak widać opamiętały się przy chyba już ostatnim piecu garncarskim. Wszystkie inne, z wielką gorliwością zniszczone, już są nie do odratowania... "Miasto ceramiki". Co trzeba mieć w głowach żeby być takimi wandalami...

Niestety masz rację. Zniszczono wszystkie stare zakłady ceramiczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Cypryśnik niezalogowany
4 listopada 2022r. o 16:32
Piotr Roman składa urząd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Facelia niezalogowany
4 listopada 2022r. o 16:38
~~Złotoruda Malwa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowata Abelia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ramaj napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krwawosiny Przegorzan napisał(a): Moment, to będą budować to muzeum za Bobrem koło mostu?

Taaaa... w B-c będą same muzea i ośrodki kultury, ty będziesz na to za.........

wiem, wolisz disco polo, ale zasmucę Cię Kultura wygra z twoją pustą duszą Disco polo, finansuje się samo. A za muzea płacą niepotrzebnie wszyscy. Czy zastanawiałeś się jakiego rzędy wpływy miałoby Muzeum Ceramiki z samych biletów?

na zapraszane do miasta zespoły wydajemy kase z miasta, wiele lat wbijaja nam syfiasta muze za gruby bankroll, wole muzeum, sztuke i teatr, ale nie nasz ten w Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Rdest niezalogowany
4 listopada 2022r. o 20:09
~~wolar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kanarkowy Oczar napisał(a): Władze miasta jak widać opamiętały się przy chyba już ostatnim piecu garncarskim. Wszystkie inne, z wielką gorliwością zniszczone, już są nie do odratowania... "Miasto ceramiki". Co trzeba mieć w głowach żeby być takimi wandalami...

Niestety masz rację. Zniszczono wszystkie stare zakłady ceramiczne.


Ta cała ceramika to średniowieczny przeżytek.
Nie ma czego załować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Frezja niezalogowany
5 listopada 2022r. o 11:48
~~Zielonożółty Cypryśnik napisał(a): Piotr Roman składa urząd .

Dzięki Ci Panie bo tyle szkody bolesławcowi jeszcze nie zrobiła żadna władza ani śp. Pan Burniak ani Pan Józef Król bo obaj nie byli w stanie intelektualnym by opracować samodzielnie strategię rozwoju Bolesławca, tylko płynęli z rabunkowym prądem a Pan Roman ten prąd podwoił na modłę unijną robiąc z nas tanią siłę roboczą biegająca w kieracie - czemuś biedny ?, bom głupi ano czemu głupi? no bom biedny, bo tylko dla biednych robi się darmową byle jakąś komunikacje autobusową, darmowe nigdy dobrze nie funkcjonuje. Bo to co dobrze zarabia to znaczy służy wielu i jest efektywne.
A to działanie muzeum to jest super, jeśli z jego działania wyciąga się wnioski i to prawidłowe a nie odwołuje się do jakiś analogii bo to prymitywne. A wnioski są takie, że to na innowacyjności się zarabia najwięcej a nie na pasożytowaniu na taniej sile roboczej Panie Prezydencie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A w muzeum jest historia innowacyjności, tylko trzeba umieć ją czytać i się jej uczyć Panie Prezydencie!!! uczyć się powtarzam a nie udawać ciągle głupka na usługach unijnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.