Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zadbaj o siebie na jesień
~~wodnik szuwarek niezalogowany
8 listopada 2022r. o 21:54
kiedyś ten obiekt był laureatem jakiejś nagrody,ale potem było i jest tylko gorzej,zabrano lód,sól,ręczników nawet za dopłatą nie ma,sauna parowa kilka miesięcy nie działała,bo plandemia,słoneczna łączka nie działa kilka lat,jedyne co tam jeszcze działa,to sprawnie działający system podwyżek cen,żal patrzeć jak to pada,bo przy takich cenach chętnych na termy coraz mniej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
22 września 2023r. o 0:52
Na lewo i prawo widzę cały czas określenie Dobrego dietetyka Pani Jadwigi Semerjak. Zadziwiające. Pani ta to chyba minęła się z powołaniem. Nie dość, że dość dziwna specjalistka to jeszcze diety i żywienie, które zaproponowałam mi i chyba jak sądzę tez innym pacjentom dość specyficzne. Prawdę mówiąc po pierwszej i ostatniej wizycie wybrałam się do innego dietetyka... bardziej życzliwego, miłego ale przede wszystkim kompetentnego, bo w dłuższym doświadczeniem. A co do Bolesławieckich dietetyków to raczej tylko Pan Daniel M. lub Pani Marta K. Tyle w temacie. Pani Jadwidze S. brakuje doświadczenia, a kopiowanie informacji z książek za nie małą cenę za wizytę stanowczo niestety ale odradzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.