Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dokładnie dziesięć lat temu otwarto Bolesławiec City Center
~~hłe hłe niezalogowany
22 listopada 2022r. o 19:42
wielki niezagospodarowany trawnik to jedyny atut tego miejsca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsa niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:03
i tak po tylu latach przeket nie został wyjaśniony, zarobili miliony, galeria świeci pustkami, tragedia te sklepy , a ludzie dalej na zakupy jadą do Wrocławia i Lubina.... tak ratusz namieszał i syf straszy na Zgorzeleckiej do dziś dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ktoś ich za to rozliczy?????????????? no nie po co miliony kręcą się pod stołęm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Cieszynianka niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:06
ratusz nie słucha czego ludzie chcą, bo po co?????????????? ma być dla nich dobrze, plac na Popiełuszki straszy od konca budowy, syf i błoto wstyd!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultimatum niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:23
To od początku było nieporozumienie , trzeba było wziąć przykład że Zgorzelca czy Legnicy i wywalić te galeria po za miasto koło Mrówki a tu ani zaparkować w tej galerii dni i trzy metry mułu tam tylko szczyle chodzą poćpać i popalić i nic więcej e emeryci zagrzać nogi na ławce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yhg niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:27
ciekawe czy ta galeria jest na plusie wogole???? pewnie ma przynosić straty bo jak maja kilka biznesów to taka perelka co jest na minusie jest im na reke.... a emeryci to główni klienci , miesny, spozywka i tyle, po ciuchy juz nie ma gdzie iść, jedna szmatlandia reserved zostala.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~miś niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:38
jakie miasto taka galeria
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KOKO niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:51
A te zdjęcie projektu ze Zgorzeleckiej to w jakim kontekście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Tojad niezalogowany
22 listopada 2022r. o 20:57
~~KOKO napisał(a): A te zdjęcie projektu ze Zgorzeleckiej to w jakim kontekście?

przekrętu jaki był z dzialką na Zgorzeleckiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.