Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyzwiska i niecenzuralne słowa z ambony. Przerwano pasterkę.
~~Fioletowy Pięciornik niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 11:15
osobników na których czeba, ale to czeba uważać, Bóg zaznaczył malinowym hooter
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 grudnia 2022r. o 11:18
nie podniecaj się ...
nic tam nie pisze o ślubie czy też pogrzebie...

aproposik pogrzebu...a co z księdzem który ''po pijaku'' właśnie na pogrzebie mało nie wpadł do dołka?
wytrzeźwiał? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~vdb niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 11:18
Jak pękła rura w oczyszczalni Czajka to winne PO ,jak rozbił się Tupolew to winne PO, jak zamordowali PISowcy Odrę to nie ma winnych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misiu niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 11:40
Horus napisał(a): ciekawe co na to ''wielebny'' ;D
nie pochwalam wyzwisk ale może to tylko dosadny sposób wyrażenia krytyki ...
w takim miejscu i przy tak zgromadzonych to chyba trafiło bezpośrednio ...
a może po prostu facet był ''napruty winem'' ;D


Przypomnij mi proszę kto niedawno biegał do Redakcji bo poczuł się obrażony ? Przypomnij mi również kto biegał na skargę do Sądu?
Może to był dosadny sposób wyrażania krytyki a taki jeden z forum biega, żali się i donosi.
Jasiu jak nie pamiętasz to zapytaj Yogiego i Bubu. Misie mają dobrą pamięć !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 grudnia 2022r. o 11:54
tym wpisem potwierdzasz jaki masz problem ze zrozumieniem pewnych faktów które teraz przeinaczasz... ...;D
moja wizyta w redakcji była spowodowana tymże pewien szmaciarz nagminnie łamał tu obowiązujące mimo wszystko pewne prawo...

po mojej wizycie która przypadkowo zbiegła się z obecnością głównego administratora tego portalu pojawiła się adnotacja którą możesz od tamtego czasu obserwować wyświetloną na czerwono...to jest właśnie efekt mojej wizyty w redakcji ...
wcześniejsza jedna lub dwie wizyty kiedy rozmawiałem na ten temat z chyba z zastępcą ''głównego'' z p. Kazimierzem lub pracownikiem Bernardem niczego nie zmieniło ...

a do sądu nie skierowałem skargi tylko pozew cywilny...
znasz efekty?... zapewne tak bo jesteś nad wyraz pamiętliwy...
no to przypomnij...;D
jak to się skończyło? ;D ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 12:09
Horus napisał(a): nie podniecaj się ...
nic tam nie pisze o ślubie czy też pogrzebie...

aproposik pogrzebu...a co z księdzem który ''po pijaku'' właśnie na pogrzebie mało nie wpadł do dołka?
wytrzeźwiał? ;D



Chodzi o publiczny charakter imprezy. Jeśli miałoby to miejsce na tej w której bierzesz udział lub dotyczy twoich bliskich to pierwszy byś wołał policję dzwońcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Laurencja niezalogowany
28 grudnia 2022r. o 14:43
Pewien szmaciarz który tu ciągle gloryfikuje kacapskich faszystów tez powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za propagowanie faszyzmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
28 grudnia 2022r. o 15:42
~~Czarnobrązowa Laurencja napisał(a): Pewien szmaciarz który tu ciągle gloryfikuje kacapskich faszystów tez powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za propagowanie faszyzmu.



no to naprawdę nie wiem na co jeszcze czekasz...;D
przed świętami ktoś mi tu już pisał o jakimś zgłoszeniu do prokuratury ...ja ci proponuję wal od razu do zbynia ''zero''
ułatwić ci? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie