Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Urząd Miasta nie wydłuży bezpłatnego postoju w Strefie Płatnego Parkowania
~~Srebrzystoczarna Mahonia niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 11:38
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Kurczę co im zalezy dac ludziom 10 minut czasu wiecej na szybkie załatwienie sprawy... bankomat, dziecko do szkoły, coś komus podrzucić do domu itp....


Kasa misiu , Opalony i jego po 1 mieszkańcy .Parkomaty się same nie spłacą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~T 34 niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 17:41
Pani na mleczarni robi dobrą robotę, dzięki niej mogę zaparkować spokojnie i zrobić zakupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marian niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 17:52
Do Bolesławca tylko jak mam do wyrzucenia śmieci, a na Orlen jak siku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 18:13
~~T 34 napisał(a): Pani na mleczarni robi dobrą robotę, dzięki niej mogę zaparkować spokojnie i zrobić zakupy.


Paczaj , a jaj jej śmierci życzyłem .Eh życie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianka niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 20:06
~~Ola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwny Ciemiernik napisał(a): 5 minut tp czas wystarczający na zakup biletu.


To zdąż w tym czasie odprowadzić dziecko do przedszkola, szczególnie zimą.


To proste, masz 5 minut na kupienie biletu a nie na odprowadzanie dziecka do przedszkola a po wykupieniu masz tyle czasu na odprowadzenie ile chcesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gminy niezalogowany
3 stycznia 2023r. o 22:02
Ja będę jeździł w koło tak długo aby zatrzymać się na pięć minut. Będę zatruwał mieszkańców spalinami bo taki cel jest przecież strefy płatnego parkowania. A na gminie aż pachnie.... :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Tojeść niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 5:20
~~Bolesławianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ola napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwny Ciemiernik napisał(a): 5 minut tp czas wystarczający na zakup biletu.


To zdąż w tym czasie odprowadzić dziecko do przedszkola, szczególnie zimą.

To proste, masz 5 minut na kupienie biletu a nie na odprowadzanie dziecka do przedszkola a po wykupieniu masz tyle czasu na odprowadzenie ile chcesz.
chyba tyle za ile zapłacisz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
4 stycznia 2023r. o 6:06
~~Bolesławianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ola napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwny Ciemiernik napisał(a): 5 minut tp czas wystarczający na zakup biletu.


To zdąż w tym czasie odprowadzić dziecko do przedszkola, szczególnie zimą.

To proste, masz 5 minut na kupienie biletu a nie na odprowadzanie dziecka do przedszkola a po wykupieniu masz tyle czasu na odprowadzenie ile chcesz.


Jak sobie Zoha abonament wykupisz , tylko wtedy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.