Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BMW roztrzaskane koło Mrówki - zobacz WIDEO
~~Liliowa Tawuła niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 11:04
~~Marcin napisał(a): Tak się składa że to mój syn jechał BMW i nie miał tel ani szybko nie jechał a te zbędne komentarze to tylko wasz ...izm i zazdrość ludzie w tych czasach są zazdrośni i czekają żeby komuś noga się powinęła ciekawe czy by były takie komentarze jak by to wasze dziecko jechało nie pozdrawiam tych co mają głupie komentarze i żal mi tych ludzi Zastosowana autokorekta

Wes spierdalaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 11:08
~~Liliowa Tawuła napisał(a): pisał(a): Tak się składa że to mój syn jechał BMW i nie miał tel ani szybko nie jechał a te zbędne komentarze to tylko wasz ...izm i zazdrość ludzie w tych czasach są zazdrośni i czekają żeby komuś noga się powinęła ciekawe czy by były takie komentarze jak by to wasze dziecko jechało nie pozdrawiam tych co mają głupie komentarze i żal mi tych ludzi Zastosowana autokorekta


Przestań deklu synka tłumaczyć i usprawiedliwiać. Palant i tyle. Prędzej czy później jak nie zabije siebie to kogoś. Kup mu lepiej fiacika i niech się uczy jeździć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lula niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 11:13
Następny młodociany dziwny czlowiek za sterem

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Diaskia niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 12:50
ledwo 18 lat a już miszcz kiery
mnie kiedyś uczono
30km/h 30m odstępu itd
ale kto się do tego stosuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 12:56
W tym samym miejscu, latem, miałem kolizję.Powinno być w tym miejscu jakieś rozwiązanie dla osób zjeżdżających do Mrówki. Jest to miejsce niebezpieczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Frezja niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 13:00
~~Karminowy Sit napisał(a): Jak się odpowiednio wcześniej sygnalizuje zamiar skrętu to jadący z tyłu wcześnie wie co ten z przodu zamierza zrobić
.
Sygnalizowałem latem, kobieta widziała ,że sygnalizowałem. Stwierdziła ,że hamulce jakby jej nie działały. I też uderzyła, w tym samym miejscu. Zarządca musi pomyśleć o jakimś innym rozwiązaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TW bablina niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 15:12
https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/kulisy-wypadku-radiowozu-z-nastolatkami-mojemu-dziecku-przydarzyl-sie-horror/zpl2cl1,79cfc278

Gratulacje. Szkoda ze jeszcze granatnika nie mieli bo by mogli pochwalić się nastolatkom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Dabecja niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 15:44
Jak z L- ką na dachu to jadą 30 km/h i krawężniki ocierają. A jak za którymś razem zrobi prawko to od razu ; miszcz; Dzisiaj podawali. 19 lat i trzy osoby w samochodzie. Jak zwykle. Stracił panowanie nad pojazdem, huknął w drzewo i pozamiatane. Trzy tragedie rodzinne. Ale i ta gównażeria jak i ci rodzice tego nie zrozumieją aż dochodzi do tragedii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.