Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niechaj prowadzi nas gwiazda, Orszak Trzech Króli na bolesławieckim rynku - WIDEO, FOTOREPORTAŻ
~~Kawowa Borówka niezalogowany
6 stycznia 2023r. o 22:26
no i fajnie, najważniejsza była grochówka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 7:41
Pogański kraj, pogańskie obyczaje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 9:04
Wystąpiła bardzo pięknie Schola z bolesławieckich Szkół Pijarów wraz z zespołem pod kierownictwem pani Agnieszki Orawiec.
Nie wspomniano o tym w artykule....
Skąd występ jasełkowy i pod kogo opieką artystyczną była młodzież też się Państwo nie dowiedzieli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Złocień niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 10:38
Ciekawe to zapłacił Commando za grochówkę, kawę i herbatę? Miasto? Kościół?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiosenna Sasanka niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 10:39
~~Marengo Złocień napisał(a): Ciekawe to zapłacił Commando za grochówkę, kawę i herbatę? Miasto? Kościół?


Kościół ???????????????????????????????????????????????????
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RYS niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 11:34
I tu jest problem. Jeżeli Katolicy chcą robić swoją szopkę, nie mam nic przeciwko. Tylko za własną kasę. Scena, orkiestra i słynna grochówka robiona przez wojsko to są pieniądze wszystkich. Dlatego nie zgadzam się z tym. Albo, jeżeli za miesiąc zgłoszą się Żydzi lub jakakolwiek inna wiara to też romusie dopłacają. A wiadomo, że katolicyzm to najbardziej nietolerancyjna religia. Niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Ostrokrzew niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 12:00
~~RYS napisał(a): I tu jest problem. Jeżeli Katolicy chcą robić swoją szopkę, nie mam nic przeciwko. Tylko za własną kasę. Scena, orkiestra i słynna grochówka robiona przez wojsko to są pieniądze wszystkich. Dlatego nie zgadzam się z tym. Albo, jeżeli za miesiąc zgłoszą się Żydzi lub jakakolwiek inna wiara to też romusie dopłacają. A wiadomo, że katolicyzm to najbardziej nietolerancyjna religia. Niestety.

A marsze Lamparcicy Policja za czyje pieniądze ochraniała? To ci nie przeszkadzało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł korniszon niezalogowany
7 stycznia 2023r. o 12:04
~~Ciemnoniebieski Ostrokrzew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~RYS napisał(a): I tu jest problem. Jeżeli Katolicy chcą robić swoją szopkę, nie mam nic przeciwko. Tylko za własną kasę. Scena, orkiestra i słynna grochówka robiona przez wojsko to są pieniądze wszystkich. Dlatego nie zgadzam się z tym. Albo, jeżeli za miesiąc zgłoszą się Żydzi lub jakakolwiek inna wiara to też romusie dopłacają. A wiadomo, że katolicyzm to najbardziej nietolerancyjna religia. Niestety.

A marsze Lamparcicy Policja za czyje pieniądze ochraniała? To ci nie przeszkadzało?


Grochówkę i scenę też jej miasto zasponsorowało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.