Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja dolnośląskich policjantów na A4 wymierzona kierowcom ciężarówek, którzy łamią zakaz wyprzedzania
~~Pan kierowca niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 8:17
~~Liliowy Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rocky Balboa napisał(a): Je...ć was tumany z osobówek w dupie byliście i gówno wiecie o wyprzedzaniu . My dłużej wyprzedzamy niż wy ruch....acie :)


Może i tak... Ale nie możemy ruchać zbyt długo bo w końcu jest trochę tych waszych bab do obsłużenia, kiedy wy się wyprzedzacie, gdzieś daleko od domu...


Panie jak pan na szychta do 22 to ja już dawno obiad ciepły w domku w piątek jem. I co miesiąc wypłata taka jak twoja tylko liczona w euro. Stać mnie na markowe obuwie nie tylko na klapki. Mandat 1500 dla ciebie to koniec świata dla mnie dodatkowe koszty pracy. Nie przejął bym się za mocno... Macie rację niech karają! Poprawi to humor zawistnym ludzią w komentarzach. Wspierajmy potrzebujących :) Niech mają frajdę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Sundaville niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 8:33
Brawo.powinno być więcej nieoznakowanych radiowozów na A4,powinni się przyjrzeć jak to się zmienia pas ruchu bez kierunkowskazu,lub najpierw zmiana pasa a potem kierunek,albo jak to tirowcy wietrzą nogi na pulpicie a zarazem oglądają filmy na swoich tabletach. Jadą na tempomatach z automatyczną skrzynią biegów,a potem jak to możliwe że tir najechał na tira przy prędkości 90km/h. Kłaniają się tu również odległości pomiędzy pojazdami. Jest to codzienny widok na A4,ale i osobówki mają wiele za uszami tutaj głównie to prędkość,praktycznie nikt nie jedzie 110,a spróbuj jechać 110 lewym pasem aby wyprzedzić tira to już z 200 metrów lub więcej mrugają ci światłami.Tydzień akcji na A4 i budżet poprawiony na rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tiry na tory niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 8:45
~~Rocky Balboa napisał(a): Je...ć was tumany z osobówek w dupie byliście i gówno wiecie o wyprzedzaniu . My dłużej wyprzedzamy niż wy ruch....acie :)

No to zapytaj swojej żony jak to jest z tym czasem stosunku gdy jesteś w trasie.. hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Order Orła Białego Zchańbiony niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 9:11
https://www.o2.pl/informacje/policjant-z-lomzy-zgubil-notes-dramat-co-w-nim-bylo-6855223337110080a

Kulsony już nigdy się nie zmienicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Brzoza niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 9:49
A4 jest autostradą według zubożonej definicji PRL2. Ale nawet gdyby A4 miała sześć pasów ruchu w jednym kierunku jazdy, to królowie kazachstańskich szos nie odmówili by sobie jej blokowania swoimi manewrami, bo kto królowi zabroni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Grujecznik niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 10:00
~~Pan kierowca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowy Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rocky Balboa napisał(a): Je...ć was tumany z osobówek w dupie byliście i gówno wiecie o wyprzedzaniu . My dłużej wyprzedzamy niż wy ruch....acie :)


Może i tak... Ale nie możemy ruchać zbyt długo bo w końcu jest trochę tych waszych bab do obsłużenia, kiedy wy się wyprzedzacie, gdzieś daleko od domu...


Panie jak pan na szychta do 22 to ja już dawno obiad ciepły w domku w piątek jem. I co miesiąc wypłata taka jak twoja tylko liczona w euro. Stać mnie na markowe obuwie nie tylko na klapki. Mandat 1500 dla ciebie to koniec świata dla mnie dodatkowe koszty pracy. Nie przejął bym się za mocno... Macie rację niech karają! Poprawi to humor zawistnym ludzią w komentarzach. Wspierajmy potrzebujących :) Niech mają frajdę!

A rogi gratis. Tylko wiesz, nie wpadaj tam z jęzorem starej, bo możesz spotkać to co tam zostawiłem. I pościel zmieniaj koniecznie, jak wracasz z trasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 10:07
Niestety szkoda że takich kontroli jest jak na lekarstwo.
Częstsze kontrole i publikacje w mediach mogły by w przyszłości na pewno poprawić bezpieczeństwo.
Tylko mandat musi być wyższy.
Niestety w chwili obecnej Policja nie prowadzi prewencji tylko takie sporadyczne działania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mann niezalogowany
14 stycznia 2023r. o 13:18
Praca tirówca to wyścig z czasem jak ci prywaciarz płaci od kilometra to zrozumiał byś Januszku żeby zarobić to jest ciągła gonitwa a nie wina kierowcy tylko pracodawcy. Nie każdy może być ptezesem kierowcy też potrzebni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza