Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
29 stycznia Plac Piłsudskiego będzie zamknięty
~~Ciemnobursztynowy Ciemiernik niezalogowany
27 stycznia 2023r. o 21:47
~~Jasnogranatowa Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mk napisał(a): Zostawiłem samochód w czwartek wykupiłem bilet wyjechałem nie ma mnie w Boleslawcu dzisiaj czytam o tym by nie parkować kto zapłaci jak odchowują mu auto


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek niezalogowany
28 stycznia 2023r. o 15:51
~~Ciemnobursztynowy Ciemiernik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnogranatowa Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mk napisał(a): Zostawiłem samochód w czwartek wykupiłem bilet wyjechałem nie ma mnie w Boleslawcu dzisiaj czytam o tym by nie parkować kto zapłaci jak odchowują mu autoOczywiście Owsiak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie