Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy w BOK-MCC - trwa finał WOŚP! [FOTO]
~~Xtx niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 19:09
Ludzie ogarnięcie się z akcji która ratuje najmniejsze istoty zrobiła się dyskusja polityczna co to jest debata polityczna czy wspieranie bezbronnych??choć w takiej chwili takim dniu dajcie upust emocjom i wspierajcie co wazne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 19:13
~~JJogi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Olga napisał(a): Cała Polska świętuje oprócz Pisiorów taki wstyd , nie powinni ich ratować też skoro nie uznają Owsiaka, niech ich Veritas leczy .....z oszczędności .

jestem za, lewactwo POwinno stworzyć sobie własną służbę zdrowia, nawet abor... byłaby możliwa, zamiast się tu udzielać,ojczyzny mogłabyś bronić olha
ps. skrajny antychryst O, nie może liczyć że katolik sypnie kasą



Nie ma słów uważanych powszechnie za obelżywe, którymi można skomentować ten wpis, większego szamba nie widziałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maro niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 4:34
~~Jarek napisał(a): Jeb.ać pis mocno i okrutnie

Jesteś bardzo głupi dzieciaku. Naprawdę dziwię się, że moderatorzy wogóle przyzwalają na takie chamskie wpisy jak twój pod takim tematem.
Niestety właśnie takie teksty upolityczniają WOŚP i to w sposób najbardziej prostacki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prognoza niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 6:22
~~Szafranowa Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowy Kosaciec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Olga napisał(a): Cała Polska świętuje oprócz Pisiorów taki wstyd , nie powinni ich ratować też skoro nie uznają Owsiaka, niech ich Veritas leczy .....z oszczędności .


Człowieku PIsiory już tyle nakradli ,że mogą się leczyć w zagranicznych klinikach .
Ja popieram PiS proszę napisać co ukradłam .

ukradli ci rozum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.