Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uczucia małe i duże.

~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
1 lutego 2023r. o 22:02
~~Żółta Rogownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maniek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: sloneczko010981 napisał(a): Maniek no ja nie mogę, zaraz się popłaczę. Czemu nie przeczytałeś co napisałam do Ciebie wczoraj? Tylko czas straciłeś. Nie rób tak.


Czasu nie straciłem, zjadłem kolację i wypiłem kawę.

zapomniałeś dopisać z kim

~~Żółta Rogownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maniek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: sloneczko010981 napisał(a): Maniek no ja nie mogę, zaraz się popłaczę. Czemu nie przeczytałeś co napisałam do Ciebie wczoraj? Tylko czas straciłeś. Nie rób tak.


Czasu nie straciłem, zjadłem kolację i wypiłem kawę.

zapomniałeś dopisać z kim


Nie przyszła to pewnie sam zjadł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
1 lutego 2023r. o 22:13
Mądry z Ciebie człowiek, Płomiennorudy Zimowit. Dałeś mi do myślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Sundaville niezalogowany
2 lutego 2023r. o 20:57
jak będziesz długo myśleć ,
to zostaniesz ze swoimi myślami
(tylko nie próbuj się z nimi bić )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
3 lutego 2023r. o 0:27
A co mi pozostało?


Dopisane 02.02.2023r. o godz. 23:11:

Melancholia mnie dopadła, żeby nie powiedzieć gorzej.


Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:26:

Tak mi się przypomniała moja licealna, jak najbardziej platoniczna, miłość. Kurka wodna, jaki On miał uśmiech. I imię takie cudowne, z jednej strony poważne, a z drugiej takie słodkie. No i te miodowe, chyba, włosy, takie lekko falowane do ramion. Jak ja się chciałam wtulić w te Jego włosy. Ale cóż, nie odezwałam się do niego ani jednym słowem, przez całe liceum. Taka nieśmiała i niepewna byłam. No i ta moja nienachalna uroda. Pewnie by się tylko skrzywił z obrzydzeniem. Ale tego to się już nie dowiem. Każde poszło w swoją stronę. Czasem tylko tak sobie wejdę na Jego profil na jednym z portali i powzdycham. I tylko tak się zastanawiam, czy On ma zielone oczy, czy zdjęcie przekłamuje kolor...


Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:27:

Ktoś miał podobnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Pedro niezalogowany
3 lutego 2023r. o 8:42
sloneczko010981 napisał(a): A co mi pozostało?Dopisane 02.02.2023r. o godz. 23:11:Melancholia mnie dopadła, żeby nie powiedzieć gorzej.Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:26:Tak mi się przypomniała moja licealna, jak najbardziej platoniczna, miłość. Kurka wodna, jaki On miał uśmiech. I imię takie cudowne, z jednej strony poważne, a z drugiej takie słodkie. No i te miodowe, chyba, włosy, takie lekko falowane do ramion. Jak ja się chciałam wtulić w te Jego włosy. Ale cóż, nie odezwałam się do niego ani jednym słowem, przez całe liceum. Taka nieśmiała i niepewna byłam. No i ta moja nienachalna uroda. Pewnie by się tylko skrzywił z obrzydzeniem. Ale tego to się już nie dowiem. Każde poszło w swoją stronę. Czasem tylko tak sobie wejdę na Jego profil na jednym z portali i powzdycham. I tylko tak się zastanawiam, czy On ma zielone oczy, czy zdjęcie przekłamuje kolor...Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:27:Ktoś miał podobnie?


Kobieto ogarnij się. Obserwowałem twoje dwa fora internetowe i mam wrażenie że sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz. W tym Ci nie pomożemy !!! To może być beznadziejny przypadek.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
3 lutego 2023r. o 11:03
sloneczko010981 napisał(a): A co mi pozostało?Dopisane 02.02.2023r. o godz. 23:11:Melancholia mnie dopadła, żeby nie powiedzieć gorzej.Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:26:Tak mi się przypomniała moja licealna, jak najbardziej platoniczna, miłość. Kurka wodna, jaki On miał uśmiech. I imię takie cudowne, z jednej strony poważne, a z drugiej takie słodkie. No i te miodowe, chyba, włosy, takie lekko falowane do ramion. Jak ja się chciałam wtulić w te Jego włosy. Ale cóż, nie odezwałam się do niego ani jednym słowem, przez całe liceum. Taka nieśmiała i niepewna byłam. No i ta moja nienachalna uroda. Pewnie by się tylko skrzywił z obrzydzeniem. Ale tego to się już nie dowiem. Każde poszło w swoją stronę. Czasem tylko tak sobie wejdę na Jego profil na jednym z portali i powzdycham. I tylko tak się zastanawiam, czy On ma zielone oczy, czy zdjęcie przekłamuje kolor...Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:27:Ktoś miał podobnie?



Ja , nie tylko miałem ale nadal mam . Jestem podobny do Bena Afflecka , z daleka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
3 lutego 2023r. o 13:59
Nie wątpię, skorn, nie wątpię. A ja to wykapany Matt Damon. Też z daleka, na dodatek po ciemku i z tyłu. Pomyśl sobie, co to będzie za spotkanie, jak na siebie wpadniemy, normalnie sensacja, Ben i Matt znowu razem. Może jakiś film machniemy, np. "O dwóch takich, co ukradli.." Wróć. To już było. Może jakiś mały dokumencik pod wszystko mówiącym tytułem "Bolec i Jego Ferajna".


Dopisane 03.02.2023r. o godz. 13:56:

A tak ciut poważniej, to w pytaniu chodziło mi raczej o to, czy ktoś, może Ty skornie, wspomina swoją szczenięcą, młodzieńczą miłość? Może szkolną, a może przedszkolną. Coś w rodzaju, ja ją ciągnąłem za kucyk, a ona mi zburzyła wieżę z klocków. Moja kumpela z liceum, to już do ogólniaka przyszła ze swoją sympatią i ponoć potem się nawet pobrali. Jakie to romantyczne.


Dopisane 03.02.2023r. o godz. 13:59:

Pedro, miałam Ci coś odpisać, ale mi się nie chce. Ale miło mi, że tak wnikliwie czytasz wszystko, co napiszę, nawet jeśli uważasz to za pierdoły:]. Podziwiam. Mi samej to by się takich głupot czytać nie chciało:].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don Pedro niezalogowany
4 lutego 2023r. o 6:30
~~Don Pedro napisał(a):
Ktoś napisał: sloneczko010981 napisał(a): A co mi pozostało?Dopisane 02.02.2023r. o godz. 23:11:Melancholia mnie dopadła, żeby nie powiedzieć gorzej.Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:26:Tak mi się przypomniała moja licealna, jak najbardziej platoniczna, miłość. Kurka wodna, jaki On miał uśmiech. I imię takie cudowne, z jednej strony poważne, a z drugiej takie słodkie. No i te miodowe, chyba, włosy, takie lekko falowane do ramion. Jak ja się chciałam wtulić w te Jego włosy. Ale cóż, nie odezwałam się do niego ani jednym słowem, przez całe liceum. Taka nieśmiała i niepewna byłam. No i ta moja nienachalna uroda. Pewnie by się tylko skrzywił z obrzydzeniem. Ale tego to się już nie dowiem. Każde poszło w swoją stronę. Czasem tylko tak sobie wejdę na Jego profil na jednym z portali i powzdycham. I tylko tak się zastanawiam, czy On ma zielone oczy, czy zdjęcie przekłamuje kolor...Dopisane 03.02.2023r. o godz. 00:27:Ktoś miał podobnie?


Kobieto ogarnij się. Obserwowałem twoje dwa fora internetowe i mam wrażenie że sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz. W tym Ci nie pomożemy !!! To może być beznadziejny przypadek.


Coś się kończy, coś zaczyna. Świat nie znosi pustki ( dodaj kolejny temat).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza