Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar w Orce ugaszony, błyskawiczna akcja straży pożarnej, wiemy co się stało
~~Przekrwiona Trytoma niezalogowany
12 lutego 2023r. o 15:23
Jak byl Tomczyk to wszystko działało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
12 lutego 2023r. o 16:41
~~Przekrwiona Trytoma napisał(a): Jak byl Tomczyk to wszystko działało .


Dokładnie Panie Robercie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Kalina niezalogowany
12 lutego 2023r. o 17:10
~~Przekrwiona Trytoma napisał(a): Jak byl Tomczyk to wszystko działało .

Wszystkie sprzęty faktycznie działały, choć na saunie zniknæł po jakimś czasie dystrybutor wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 lutego 2023r. o 18:43
Widziałem tam trzy wozy strażackie,jak się okazuje do gaszenia silnika wentylatora !!!!!!!Wystarczyła by 1 gasnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klientka niezalogowany
12 lutego 2023r. o 19:09
Akurat razem z rodziną natrafiliśmy na tamtą sytuację. Weszliśmy i zaczeliśmy się przebierać gdy poczuliśmy dym. Kilka osób zaczęło wychodzić spod pryszniców i mówić, że coś się pali. Chcieli pokazać ratownikowi skąd wydobywa się dym ale nie był zainteresowany, stwierdził że i tak tego nie naprawi. Pani sprzątająca wciągała dym odkurzaczem.... Nikt nie zarządził ewakuacji! Jeden pan krzyknął do pływających, że się pali i żeby wychodzili. Ten sam pan zadzwonił na straż pożarną bo nie zrobił tego żaden pracownik! (Straż zjawiła się błyskawicznie). Pracownicy kompletnie nie wiedzieli co mają robić. Pani sprzątająca spokojnie myła sobie podłogi, zaczęła otwierać wszystkie drzwi... Ludzie sami ruszyli do wyjścia. Wiele osób kaszlało, sama miałam dziwny posmak w ustach. Jak dla mnie to skrajne zaniedbanie tym bardziej, że były tam malutkie dzieci i osoby starsze! Jak wychodziliśmy to pan z kasy powiedział, że pieniędzy nie oddadzą bo on nie może tego zrobić i wpisywaliśmy się na jakąś śmieszną listę. Ktoś ma do ludzi dzwonić i zdecydować czy oddać pieniądze czy nie. Na teren basenu wchodzili kolejni ludzie i nikt z personelu ich nie informował o sytuacji. Stwierdzili, że przewietrzą i za godzinę będzie ok.... masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółta Laurowiśnia niezalogowany
12 lutego 2023r. o 19:14
~~Klientka napisał(a): Akurat razem z rodziną natrafiliśmy na tamtą sytuację. Weszliśmy i zaczeliśmy się przebierać gdy poczuliśmy dym. Kilka osób zaczęło wychodzić spod pryszniców i mówić, że coś się pali. Chcieli pokazać ratownikowi skąd wydobywa się dym ale nie był zainteresowany, stwierdził że i tak tego nie naprawi. Pani sprzątająca wciągała dym odkurzaczem.... Nikt nie zarządził ewakuacji! Jeden pan krzyknął do pływających, że się pali i żeby wychodzili. Ten sam pan zadzwonił na straż pożarną bo nie zrobił tego żaden pracownik! (Straż zjawiła się błyskawicznie). Pracownicy kompletnie nie wiedzieli co mają robić. Pani sprzątająca spokojnie myła sobie podłogi, zaczęła otwierać wszystkie drzwi... Ludzie sami ruszyli do wyjścia. Wiele osób kaszlało, sama miałam dziwny posmak w ustach. Jak dla mnie to skrajne zaniedbanie tym bardziej, że były tam malutkie dzieci i osoby starsze! Jak wychodziliśmy to pan z kasy powiedział, że pieniędzy nie oddadzą bo on nie może tego zrobić i wpisywaliśmy się na jakąś śmieszną listę. Ktoś ma do ludzi dzwonić i zdecydować czy oddać pieniądze czy nie. Na teren basenu wchodzili kolejni ludzie i nikt z personelu ich nie informował o sytuacji. Stwierdzili, że przewietrzą i za godzinę będzie ok.... masakra.

Czyli jak zwykle, zajeżdża dnem i mułem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Personel Orki niezalogowany
12 lutego 2023r. o 19:18
A co mielimy robić , wode gasić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
12 lutego 2023r. o 19:48
~~Personel Orki napisał(a): A co mielimy robić , wode gasić ?

Byłem widziałem zadzwoniłem na 112. Personel nie przeszkolony z ppż, do przyjazdu PSP brak jakiejkolwiek koordynacji. W recepcji usłyszałem, że
dziś niedziela przełożony ma wolne.☹☹☹ Ręce opadają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza