Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj wejściówki do ZOO w Gorlitz
~~ŁysynG niezalogowany
25 lutego 2023r. o 20:43
Ja to b ym zobaczyl wszystkie zwierzeta i przybil z nimi piatke haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Malwa niezalogowany
26 lutego 2023r. o 13:22
~~ŁysynG napisał(a): Ja to b ym zobaczyl wszystkie zwierzeta i przybil z nimi piatke haha

bardziej setkę wypił skoro 100 gatunkó :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał Ł niezalogowany
26 lutego 2023r. o 13:27
Odpowiedź jest prosta bo im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta . Nie robię tego pod internet bo jest to moja indywidualna sprawa. Robię co kocham i kochajcie naturę wszyscy bo jest jej coraz mniej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jacek niezalogowany
26 lutego 2023r. o 14:52
Pewnie jest cudnie ale wstyd mi się przyznać ja ukrywam takie informacje przed moim niepełnosprawnym synkiem który uwielbia zwierzęta lubi znimi obcować,malować,i wogole jekocha A mnie zwyczajnie niestac na wizytę w takimi zoo . Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokalny narodowiec niezalogowany
26 lutego 2023r. o 15:34
Niemieckie żyrafy? A może by tak muzeum ceramiki ,którego nie widziało 90% Bolesławianun .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lama niezalogowany
26 lutego 2023r. o 20:31
Niby tak blisko a nigdy nie byłam z ZOO w Gorlitz. Gdybym zdobyła bilet miałabym motywację do zakupu biletów dla reszty Rodziny i wyruszylibyśmy na wspólne zwiedanie. Obcowanie ze zwierzętami zawsze uspokaja i uwrażliwia. Tych dużych i tych małych:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kultowy kult niezalogowany
26 lutego 2023r. o 21:25
PO co nam wrocławskie jak mamy w gorlitz
nie dawać obcym zarabiać, chyba że po wypłaceniu reparacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
27 lutego 2023r. o 10:48
~~Jacek napisał(a): Pewnie jest cudnie ale wstyd mi się przyznać ja ukrywam takie informacje przed moim niepełnosprawnym synkiem który uwielbia zwierzęta lubi znimi obcować,malować,i wogole jekocha A mnie zwyczajnie niestac na wizytę w takimi zoo . Pozdrawiam


Zapraszamy po wejściówkę dziś do 15 lub jutro od 9 do 15 do redakcji Bolec.Info przy ulicy Bohaterów Getta 2. (siedziba firmy CIVITAS, drugie piętro)



Dopisane 27.02.2023r. o godz. 10:47:

~~Patrycja napisał(a): Bardzo chciałabym zabrać tam swoją prawie dwuletnią córeczkę, która już pokazuje jak bardzo kocha wszystkie zwierzęta. ❤️ Myślę, że w takim miejscu będzie bardzo szczęśliwa i pozna nowe zwierzątka, których jeszcze nie zna. Przy okazji będzie to wspaniały i miło spędzony czas z rodziną. ❤️


Zapraszamy po wejściówkę dziś do 15 lub jutro od 9 do 15 do redakcji Bolec.Info przy ulicy Bohaterów Getta 2. (siedziba firmy CIVITAS, drugie piętro)


Dopisane 27.02.2023r. o godz. 10:48:

~~Michał Ł napisał(a): Odpowiedź jest prosta bo im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta . Nie robię tego pod internet bo jest to moja indywidualna sprawa. Robię co kocham i kochajcie naturę wszyscy bo jest jej coraz mniej!


Zapraszamy po wejściówkę dziś do 15 lub jutro od 9 do 15 do redakcji Bolec.Info przy ulicy Bohaterów Getta 2. (siedziba firmy CIVITAS, drugie piętro)

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie