Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sousa zadebiutuje w Raciborowicach! [WIDEO] Dawid Janczyk ma nowych kolegów.
~~Kobaltowa Begonia niezalogowany
24 lutego 2023r. o 15:08
Brawo Raciborowice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy niezalogowany
24 lutego 2023r. o 15:21
Najpierw pokażcie że potraficie grać i pokazać sukcesy a nie tam pierniczyć farmazony . To my to też potrafimy problemu . Najpierw wyniki Panowie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falco111 niezalogowany
24 lutego 2023r. o 15:36
ale dałem się złapać na tego Sousę ...;D ;D ;D ;D

ale swoją drogą fajnie będzie słyszeć z trybun ...Jezus gola...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dzpn niezalogowany
24 lutego 2023r. o 18:32
Przecież to nie pierwsza tura tych młodych chłopców z Brazylii dużo klubów z naszego regionu przerabiało ten wariant pamiętam jak grali w Parzycach , Wykrotach , Warcie ,Łużycach ,Gryfie ,Ruszowie ,Olszynie i wielu innych klubach ,podobnie było w Lubuskim związku ,,po pierwsze nikt z tych piłkarzy nie zrobił żadnej kariery i wrócili do Brazylii ,ale przygodę życia zaliczyli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ta parzyce niezalogowany
24 lutego 2023r. o 21:01
Chłopaki fajnie grają(ogolnie nie ci konkretnie) ale nie aż na tyle się wyróżniają żeby coś ugrać więcej, nie oszukujemy się ci co mieli być to już są ustrzelenie przez łowców a nie łowców z GKS :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jerzy niezalogowany
25 lutego 2023r. o 7:48
cement raciborki pany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Żagwin niezalogowany
25 lutego 2023r. o 7:59
Kto wam pisze te teksty? Duda po angielsku a Pogoda przekłada? Ja prdle!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bulu niezalogowany
25 lutego 2023r. o 23:54
~~Szarozielony Żagwin napisał(a): Kto wam pisze te teksty? Duda po angielsku a Pogoda przekłada? Ja prdle!

Myślę , że Bronek Komorowski może im pisać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego