Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trenuj ze swoim zwierzakiem pod okiem trenera i behawiorysty COAPE
~~Karolina niezalogowany
15 maja 2023r. o 7:02
Polecam gorąco. Duża wiedza, wielkie zaangażowanie i empatia do zwierzat. Nasz problem z oddawaniem moczu poza kuweta przez kota rozwiązany podczas jednej konsultacji. Dziękujemy Pani Basiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
16 maja 2023r. o 7:03
Tresują ,tresują te psy , a potem pieski łapią tylko narkomanów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka niezalogowany
28 maja 2023r. o 8:18
Serdecznie polecam. Świetne podejście do zwierzaka, empatia i wielkie zaangażowanie. Wsparcie podczas terapii, jeżeli czegoś nie wiem, bądź coś nam nie idzie moge skontaktować się z Panią Basia i zawsze otrzymuję wyczerpującą odpowiedź. Pan Basia ma dużą wiedzę i anielska cierpliwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ilona niezalogowany
19 lipca 2023r. o 8:45
Pracujemy już od jakiegoś czasu pod okiem Pani Basi. I muszę powiedzieć, że jest godnym polecenia specjalistą. Efekty zauważalne były już po pierwszym spotkaniu, a na chwile obecna nie ma porównania jakby ktoś podmienił nam psa. POLECAMY!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
24 lipca 2023r. o 14:27
Najlepszy zwierzęcy psycholog/ behawiorysta jakiego znam. Pani Basia to wulkan energii cały czas posperza swoja wiedzę i w swojej praktyce stosuje nowoczesne techniki pracy ze zwierzętami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyrektor zoo niezalogowany
26 lipca 2023r. o 6:03
Zeby taki kundelek tresowany przynisil piwo z lodowki i otwieral
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adrian niezalogowany
5 sierpnia 2023r. o 15:40
Super osóbka. Pies już w terapi od 3 miesięcy efekty mega. Gorąco polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima