Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie pośpią dziś godzinę krócej
~~Fhhdfgg niezalogowany
27 marca 2023r. o 19:23
~~astra napisał(a): Wreszcie. Mój organizm nie dostosował się do zmiany czasu jesienią. Zimowy czas był dla mnie niekorzystny. Myślę że takich jak ja było więcej. Co za bzdury oszczędność energii. Nasi poprzednicy byłi zdrowsi bez zmiany czasu. Pozdrawiam wrażliwych na zmianę czasu.



Czas zimowy jest czasem prawidłowym, to czas letni jest sztucznie przesunięty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawy Wawrzynek niezalogowany
27 marca 2023r. o 20:02
a słońce wędruje ze wschodu ,na zachód
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miś niezalogowany
27 marca 2023r. o 20:18
Właśnie wstałem. Która godzina? Letnia czy zimowa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.