Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec za promocję miasta w 2022 roku
~~Rdzawobrązowa Trzmielina niezalogowany
27 marca 2023r. o 21:59
Przyznał nagrody, ale za galę i nagrody, oprawę, energię itp, musieliśmy się złożyć, z naszych podatków się lansuje, ale jaja... i placze nie ma kasy, płaćcie haracz od parkingu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Runianka niezalogowany
29 marca 2023r. o 5:38
Żałosne przedstawienie paczki cwaniaków na potrzeby lansu. Tej imprezy nigdy nie powinien organizować urząd tylko ruch społeczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza