Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wjechał w pieszego na parkingu w Bolesławcu
~~Szarobiała Porzeczka niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 5:50
~~mosz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztankowy Klon napisał(a): Kamery cofania nie miał?

może cofał do tyłu i nie zadziałała nie pomyślałeś o tym ?

A do przodu cofać można
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~grodirtY niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 6:04
https://ukr-lit.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jak niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 9:15
~~Szarobiała Porzeczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mosz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztankowy Klon napisał(a): Kamery cofania nie miał?

może cofał do tyłu i nie zadziałała nie pomyślałeś o tym ?
A do przodu cofać można

jak nie jak tak ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SteafMoM niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 9:30
https://biographiya.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kazik niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 9:31
Ile to razy przy cofaniu z parkingów przy sklepach wykonując manewr wyjazdu musiałem hamować bo ludzie ci nie ustąpią podchodzą pod same koła tak jak by specjalnie bo to ty musisz poczekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Pomidor niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 9:34
~~jak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarobiała Porzeczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mosz napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztankowy Klon napisał(a): Kamery cofania nie miał?

może cofał do tyłu i nie zadziałała nie pomyślałeś o tym ?
A do przodu cofać można
jak nie jak tak ?

Ja nie mam i żyję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Szczodrzeniec niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 9:45
~~Kazik napisał(a): Ile to razy przy cofaniu z parkingów przy sklepach wykonując manewr wyjazdu musiałem hamować bo ludzie ci nie ustąpią podchodzą pod same koła tak jak by specjalnie bo to ty musisz poczekać.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
29 kwietnia 2023r. o 13:34
Inteligenci- facet stał przy swoim samochodzie i na dodatku nie sam . Miał prawo. Natomiast niedzielny kierowca mógł cofnąć tak by nie jechać 5 Cm od zaparkowanych aut , mógł łaskawie zauważyć dwie postaci bo nie miały 30cm w kapeluszu i na końcu - mógł cofnąć z przepisową prędkością a nie jak dureń na łeb na szyję . Zwłaszcza że po potrąceniu zatrzymał się na sąsiednim aucie . Przy prędkości cofania 5 lub 10km/h nie byłoby uszkodzeń. I dzięki Bogu że nie stało tam dziecko (kiedy rodzic np wyciąga zakupy) bo byłby trup
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza