Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy kobietom wypada biegać? Już wkrótce "Babskie gadki" z Mistrzynią Świata w Thriathlonie - Klaudią Petters.
~~Olo niezalogowany
12 maja 2023r. o 17:42
gadki do słuchania, gatki do oglądania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hm niezalogowany
12 maja 2023r. o 18:31
zapraszane sa tylko wybrane.-Mistrzyn i Mistrzów jest wiele i o wiekszych sukcesach i o tych drugich jest cisza bo nie lubia pchac sie na afisz a zdobylii -ostatnio maja wiekszy sukces -Puchar Swiata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koles niezalogowany
13 maja 2023r. o 14:23
czy ta pani po lewicy to corka jolki anas i ewicz..?- wszystko ...jasne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.