Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sprawdzają, czy jeździcie po lasach
~~Szary Cedr niezalogowany
13 maja 2023r. o 18:33
I jakie wyniki nagonki? Niech zgadnę Zero zatrzymanych quadów I crossow. Jeden skuter to max na co ich stać! Bezsensowana akcja! Jak i bezsensowny zakaz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Żurawka niezalogowany
13 maja 2023r. o 19:17
Ściema ściema i jeszcze raz ściema,byle tylko udawać że coś robią,a ,, leśni wandale "śmieją się im i Nam w oczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leciwy wrzos niezalogowany
13 maja 2023r. o 19:24
~~Mieszkaniec napisał(a): Polecam wszystkim okolicznym mieszkańcom pójść na spacer własnie do lasu i zobaczyć jak Ci specjaliści wycinają Nasze wspólne dobro! Ostatnio jak poszedlem z psem na spacer z Gromadki w kierunku Osłej.. To wbiłem się w szok ile lasu jest wycięte! Przy drodze głównej drzewa są ale gdy wejdziemy głębiej w las ukazują się ogromne zręby! Bandyci powycinali w jedną wiosne lasy które rosły 100lat. Szkody które wyrządzają ludzie na quadach czy crossach to 0,00001% tego co wyczyniają bandyci którzy wycinają na potęge lasy..

te stuletnie to pewnie ty sadziłeś,a może i siałeś,bo na gosPOdarce leśnej to się nie znasz, bardziej mi wyglądasz na pseudo ekologa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
13 maja 2023r. o 21:12
~~Leciwy wrzos napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Polecam wszystkim okolicznym mieszkańcom pójść na spacer własnie do lasu i zobaczyć jak Ci specjaliści wycinają Nasze wspólne dobro! Ostatnio jak poszedlem z psem na spacer z Gromadki w kierunku Osłej.. To wbiłem się w szok ile lasu jest wycięte! Przy drodze głównej drzewa są ale gdy wejdziemy głębiej w las ukazują się ogromne zręby! Bandyci powycinali w jedną wiosne lasy które rosły 100lat. Szkody które wyrządzają ludzie na quadach czy crossach to 0,00001% tego co wyczyniają bandyci którzy wycinają na potęge lasy..

te stuletnie to pewnie ty sadziłeś,a może i siałeś,bo na gosPOdarce leśnej to się nie znasz, bardziej mi wyglądasz na pseudo ekologa

Tak masz racje, nie znam się na gospodarce leśnej.. Ekologiem też nie jestem. Opisuje tylko to co zobaczyłem.
Ale rozumiem że ty jesteś specjalistą w temacie i wycięte ogromne ilości lasu to według ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Goryczka niezalogowany
13 maja 2023r. o 21:17
wszystko jak leci ,kupują niemiaszki
i odsprzedają chińczykom
tak się robi geszeft
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ramaj niezalogowany
13 maja 2023r. o 21:27
~~Mieszkaniec napisał(a): Polecam wszystkim okolicznym mieszkańcom pójść na spacer własnie do lasu i zobaczyć jak Ci specjaliści wycinają Nasze wspólne dobro! Ostatnio jak poszedlem z psem na spacer z Gromadki w kierunku Osłej.. To wbiłem się w szok ile lasu jest wycięte! Przy drodze głównej drzewa są ale gdy wejdziemy głębiej w las ukazują się ogromne zręby! Bandyci powycinali w jedną wiosne lasy które rosły 100lat. Szkody które wyrządzają ludzie na quadach czy crossach to 0,00001% tego co wyczyniają bandyci którzy wycinają na potęge lasy..

~~Mieszkaniec napisał(a): Polecam wszystkim okolicznym mieszkańcom pójść na spacer własnie do lasu i zobaczyć jak Ci specjaliści wycinają Nasze wspólne dobro! Ostatnio jak poszedlem z psem na spacer z Gromadki w kierunku Osłej.. To wbiłem się w szok ile lasu jest wycięte! Przy drodze głównej drzewa są ale gdy wejdziemy głębiej w las ukazują się ogromne zręby! Bandyci powycinali w jedną wiosne lasy które rosły 100lat. Szkody które wyrządzają ludzie na quadach czy crossach to 0,00001% tego co wyczyniają bandyci którzy wycinają na potęge lasy..


100/100
Kiedyś gdy ruscy mieli bazy po naszych lasach oburzaliśmy się że je niszczą.Zniszczenia przez nich powodowane to było nic w porównaniu do dzisiejszej "gospodarki leśnej".Pewnie nawet niemcy za okupacji nie prowadzili takiego rabunku.
Tną suki...syny lasy w całej Polsce jak okiem sięgnąć- kiedyś to były w lasach przecinki ,teraz to w przecinkach skrawki lasów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
13 maja 2023r. o 21:46
~~Ramaj napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Polecam wszystkim okolicznym mieszkańcom pójść na spacer własnie do lasu i zobaczyć jak Ci specjaliści wycinają Nasze wspólne dobro! Ostatnio jak poszedlem z psem na spacer z Gromadki w kierunku Osłej.. To wbiłem się w szok ile lasu jest wycięte! Przy drodze głównej drzewa są ale gdy wejdziemy głębiej w las ukazują się ogromne zręby! Bandyci powycinali w jedną wiosne lasy które rosły 100lat. Szkody które wyrządzają ludzie na quadach czy crossach to 0,00001% tego co wyczyniają bandyci którzy wycinają na potęge lasy..

Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Polecam wszystkim okolicznym mieszkańcom pójść na spacer własnie do lasu i zobaczyć jak Ci specjaliści wycinają Nasze wspólne dobro! Ostatnio jak poszedlem z psem na spacer z Gromadki w kierunku Osłej.. To wbiłem się w szok ile lasu jest wycięte! Przy drodze głównej drzewa są ale gdy wejdziemy głębiej w las ukazują się ogromne zręby! Bandyci powycinali w jedną wiosne lasy które rosły 100lat. Szkody które wyrządzają ludzie na quadach czy crossach to 0,00001% tego co wyczyniają bandyci którzy wycinają na potęge lasy..

100/100
Kiedyś gdy ruscy mieli bazy po naszych lasach oburzaliśmy się że je niszczą.Zniszczenia przez nich powodowane to było nic w porównaniu do dzisiejszej "gospodarki leśnej".Pewnie nawet niemcy za okupacji nie prowadzili takiego rabunku.
Tną suki...syny lasy w całej Polsce jak okiem sięgnąć- kiedyś to były w lasach przecinki ,teraz to w przecinkach skrawki lasów.


Ale za to Czaskowski i jemu podobni będą ratować planetę rabatami, trawnikami i kwietnikami w Warszawie. No i ograniczą ilość trzody chlewnej i krów bo wytwarzają dwutlenek węgla.... Ale w zamian pozwolą na dokarmianie w szklarniach dwutlenkiem węgla bo to takie eko......hehe.... Unia to stan umysłu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~V8 niezalogowany
13 maja 2023r. o 22:14
Policemany to najczęściej sprawdzają UJ wie co na ekonomicznej na placu koło działek potrafią tam stać sobie kilkoma radiowozami po 40min i dłużej no ale przecież im wolno a komendant pewnie pojęcia nie ma co robią ludzie mu podwładni... Proponuję GPS do radiowozów to nie będą zakupów wozić, dzieci że szkoły, żonki z pracy i kochanki na krepnice....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza