Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Perfect Clean - Specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcja
~~Bolecnautka niezalogowany
25 maja 2023r. o 10:12
Bardzo ciekawa oferta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
25 maja 2023r. o 10:37
Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Rudbekia niezalogowany
18 września 2023r. o 23:40
Wszystko co jest źle napisane to proszę nie krytykować ze złości bo w życiu różne są sytuację,a jeżeli chodzi o klatki to proszę,sie przejść i zobaczyć ile przez moją osobę zostało wyprowadzonych klatek ,ile jest czystych,jak wyglądają obudowy śmietnikowe...bardzo proszę uwuwrzyc to nie jest lekka praca.zachęcamy do współpracy i państwo zobaczycie jak wygląda to wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza niezalogowany
14 czerwca 2024r. o 12:38
Ta kobieta to oszust
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
14 czerwca 2024r. o 15:23
~~Iza napisał(a): Ta kobieta to oszust


Hmmm coś więcej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza