Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Skończmy ze złodziejstwem i drożyzną, przywróćmy uśmiech - mówi Dariusz Sas
~~osiem gwiazdek niezalogowany
4 października 2023r. o 13:58
https://tvn24.pl/polska/kampania-wyborcza-pis-awanse-i-posady-w-panstwowych-spolkach-w-zamian-za-wplaty-dziennikarze-tvn24-i-tvn24pl-o-reportazu-czarno-na-bialym-7374164

kaczyński kazał wyłączyć prąd w Bogatyni i okolicach w związku z reportażem TVN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PIS niezalogowany
4 października 2023r. o 15:50
Najpierw użyli wobec niego gazu i skuli kajdankami. Potem w siedmioro okładali pięściami, kopali, dusili i dociskali pałką. A gdy przestał się ruszać, próbowali mataczyć, że się naćpał. I wymusić na załodze karetki pogotowia, by zabrała zwłoki i zeznała, że zmarł w drodze do szpitala.

Jeden policjant dociska szyje przygniatanemu palka a drugi , rowniez policjant, bezbronnego nokautuje piescia! No brawo, pewnie rodzina zabitego bestialsko mlodego chlopaka, zobaczy i bedzie jeszcze bardziej cierpiec! Kiedy wreszcie policja przestanie mordowac bezbronnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aasaaz niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 12:13
I jak jusz konieć ze złodziejstwem i drożyzną czy jeszcze poczekamy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Grypszpan niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 15:43
~~aasaaz napisał(a): I jak jusz konieć ze złodziejstwem i drożyzną czy jeszcze poczekamy ?


Jusz konieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Szafirek niezalogowany
10 grudnia 2023r. o 16:28
~~osiem gwiazdek napisał(a): https://tvn24.pl/polska/kampania-wyborcza-pis-awanse-i-posady-w-panstwowych-spolkach-w-zamian-za-wplaty-dziennikarze-tvn24-i-tvn24pl-o-reportazu-czarno-na-bialym-7374164

kaczyński kazał wyłączyć prąd w Bogatyni i okolicach w związku z reportażem TVN

Niedługo będą mieć wyłączony na stałe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
27 grudnia 2023r. o 15:11
Media publiczne trzeba naprawić??? Panie Prezydencie, ale jak to? To one były zepsute przez dobrą zmianę? W takim razie gdzie pan był, jak te media psuto, naruszając przy okazji Konstytucję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balzac niezalogowany
28 grudnia 2023r. o 7:01
25 listopada 2013, 13:30

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Prawa i Sprawiedliwości, prezes Jarosław Kaczyński podkreślił, że w pełni podpisuje się pod wypowiedzią byłego rzecznika PiS-u, Adama Hofmana, który zasugerował likwidację telewizji publicznej w razie dojścia PiS-u do władzy.

Kaczyński podkreślił jednak, że jest to jego prywatne zdanie, a nie stanowisko partii. Dodał, że w telewizji publicznej przekroczono już standardy z czasów prezesa Roberta Kwiatkowskiego, a więc potrzebne są zmiany. Mówiąc o zarzutach, stawianych Hofmanowi przez prokuraturę, Kaczyński powiedział, że wie o nich tyle, co wszyscy. Podkreślił, że sprawa powinna zostać wyjaśniona.

Kaczyński zapowiedział, że w tym tygodniu Komitet Polityczny PiS wyznaczy nowego rzecznika partii. Będzie on jednak tylko tymczasowy, gdyż Kaczyński jest głęboko przekonany, iż Hofman wróci na to stanowisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.