Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Arkadiusz Sikora
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Skończmy ze złodziejstwem i drożyzną, przywróćmy uśmiech - mówi Dariusz Sas
~~Arsen Lupen niezalogowany
wczoraj o 2:35
Kradną pisowcy ,okradają wszystkich ,tylko Tusk im się nie daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Auslander Jurek niezalogowany
10 godz. 19 min. temu
Kulisy wiecu Kaczyńskiego w Pruszkowie.
— Mnie szczególnie utkwiło z dzisiejszego przemówienia, że nie ma jednak afery z tymi wizami. Bo ja to jednak bardzo przeżywam i chciałam dowiedzieć się, jak to z tym jest, od kogoś, komu ufam. Pan prezes mnie przekonał — mówi nam pani Anna z Piaseczna, jedna z uczestniczek wiecu

JA P*I*E*R*D*O*L*Ę , JA P*I*E*R*D*O*L*Ę co trzeba mieć w deklu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Radosław Palczewski!