Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA JAWA zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W I Liceum Ogólnokształcącym maturę zdali wszyscy!
~~Konopny Winorośl niezalogowany
13 lipca 2023r. o 9:07
~~Lawendowoniebieski Rdest napisał(a): Pytanie do Redaktora, czy można zrobić statystyki w oparciu o osoby kończące naukę w szkole średniej i osoby zdające mature, może wtedy statystyki będą inne :-)

"Statystyka jest jak strój bikini, dużo odsłania, ale najważniejsze-ukrywa". :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
13 lipca 2023r. o 20:20
Nie ma wszystkich szkół. Podobnie jak na sąsiednim goownianym portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monika niezalogowany
13 lipca 2023r. o 23:32
W rankingu brakuje dwóch szkół średnich z Bolesławca: III i IV Liceum Ogólnokształcącego. Dlaczego? Co to za dyskryminacja? Tam też uczy się młodzież z naszego powiatu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
14 lipca 2023r. o 12:31
~~Monika napisał(a): W rankingu brakuje dwóch szkół średnich z Bolesławca: III i IV Liceum Ogólnokształcącego. Dlaczego? Co to za dyskryminacja? Tam też uczy się młodzież z naszego powiatu.

Dokładnie, to jest okropne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Omieg niezalogowany
16 lipca 2023r. o 21:32
Gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.