Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci kontrolowali autostradę A4. W powiecie bolesławieckim nałożono 43 mandaty!
~~osiem gwiazdek niezalogowany
19 lipca 2023r. o 15:47
A sami pędzą BMW na złamanie karku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Konwalia niezalogowany
19 lipca 2023r. o 15:55
Hipokryci
Za byle co mandaty żeby ludzi dobić finansowo a sami rozwalają się beemwicami i jeszcze placzą że ciężko ranni hiwd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Konwalia niezalogowany
19 lipca 2023r. o 15:58
Do wszystkich złapanych na wykroczeniach
A) instrukcja drony mówi nie wolno latać nad autostradami budynkami a tu bezpośrednio nad autostradą i to na jakiej wysokości
B) sprawdzić homologację kamery i jej instrukcje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Wrzosiec niezalogowany
19 lipca 2023r. o 16:55
nie wierze ludzie co wy tu piszecie,..... znacie konsekwencje podczas wypadku gdy auta nie utrzymują odstępu ?? jechałem ostatnio do legnicy to problem był aby zjechać ponieważ tiry jechały zbyt blisko siebie i zablokowały zjazd.... szkoda że nie pamiętacie lat 90 jak bandyci rządzili miastami.... pomyślcie zanim napiszecie h.wdp....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Pomidor niezalogowany
19 lipca 2023r. o 17:19
~~Jasnopomarańczowy Wrzosiec napisał(a): nie wierze ludzie co wy tu piszecie,..... znacie konsekwencje podczas wypadku gdy auta nie utrzymują odstępu ?? jechałem ostatnio do legnicy to problem był aby zjechać ponieważ tiry jechały zbyt blisko siebie i zablokowały zjazd.... szkoda że nie pamiętacie lat 90 jak bandyci rządzili miastami.... pomyślcie zanim napiszecie h.wdp....


pierwszy raz jechałeś do Legnicy? ;D...daleko przed zjazdami nawet na ten przy Legnickim Polu jest odpowiednie oznaczenie...
zaczynają się od tablic określających zjazd za 1500 metrów więc nie świruj...miałeś sporo czasu na zajęcie odpowiedniego pasa ...
ale taki jak ty ''pośpieszalski'' lubi w ostatniej chwili ...prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Mak niezalogowany
19 lipca 2023r. o 22:02
Brawo , wreszcie wzięli się za klapkarzy.
Jeszcze powinni im częściej trzeźwość sprawdzać.
Jak pauza to sześciopak piwa albo pół litra wódki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Konwalia niezalogowany
20 lipca 2023r. o 0:04
~~Jasnopomarańczowy Wrzosiec napisał(a): nie wierze ludzie co wy tu piszecie,..... znacie konsekwencje podczas wypadku gdy auta nie utrzymują odstępu ?? jechałem ostatnio do legnicy to problem był aby zjechać ponieważ tiry jechały zbyt blisko siebie i zablokowały zjazd.... szkoda że nie pamiętacie lat 90 jak bandyci rządzili miastami.... pomyślcie zanim napiszecie h.wdp....

Mi Turowiec życie uratował zasypiałam za kierownicą albo raczej traciłam przytomność jest takie miejsce na A4 kobieta tam raz przez barierki na pole zjechała też straciła przytomność. Budził mnie w ostatniej chwili zdążyłam odprowadził mnie na stację bezpiecznie. Poza tym to oni nauczyli mnie jeździć na autostradzie jak się zachować jak jechać w ciemności. Fakt że zdążają się buraki ale było parę sytuacji gdzie mi wręcz pomagali jechać. Jest dużo tirów teraz więc pewnie jechali w bloku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Heliotrop niezalogowany
20 lipca 2023r. o 1:36
Sępy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza