Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Papa Glinolud ponownie na bolesławieckim Rynku
~~Wielbłądzi Ognik niezalogowany
19 sierpnia 2023r. o 14:45
Kiedy ta Gliniada?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gavron Geniusz Zła niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 13:48
Nowak nie jest artystą tylko politykiem. I to, że nie ma Gliniady w Bolesławcu to sprawa wyłącznie polityczna. Szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Cedr niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 18:39
~~Gavron Geniusz Zła napisał(a): Nowak nie jest artystą tylko politykiem. I to, że nie ma Gliniady w Bolesławcu to sprawa wyłącznie polityczna. Szkoda.


Brak tej żenującej chały to żadna szkoda dla miasta.
To ulga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Łubinnik niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 18:56
Kiedy kolejna Gliniada? Będę na pewno!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wojti niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 21:14
Przez ten cały cyrk obrzydzili tą gliniadę.
Panowie błagam macie cały rok czasu do wyjaśnienia całej sprawy . Chyba ,że potrzebny wam rozgłos celebrycki to zobaczymy ten cały cyrk taki sam .
Więc za rok jeżeli sprawa nie zostanie wyjaśniona i będzie to samo proponuję zrezygnować z antyreklamy naszego miasta . Jeżeli wyjdą jak co roku będą się kłócić wygwizdac tą całą paranoję z jednej i drugiej strony .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Świzd Kwizd niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 21:30
Romanow umyje ręce, jak zawsze.... Odpowiadać będzie Filipowicz i Kwizd. Sprawa karna założona,więc czeka nas gorąca zima...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Bodziszek niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 22:46
A świstak się wycofał :') ktoś mu zagroził widocznie, za dużo syfu wokół tematu a kasę trzeba siorbać bo jak gruby się wkurzy to będzie bieda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczestnik niezalogowany
20 sierpnia 2023r. o 22:49
Nie znam się, nie orientuje w przepychankach między jednymi i drugimi. Przez przypadek trafiłam do Bolesławca w sobotę i dałam się ponieść zabawie. Wypapra a w glinie wzięłam udział w paradzie i dobrze się bawiłam. Była muzyka, taniec i uśmiechy oglądających. Tak to powinno wyglądać. Wracałam do domu z myślą - wrócę tu za rok i jeszcze znajomych namówie. A teraz czytam, że tu takie hocki-klocki. Smutne to bo odstrasza turystów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego