Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Finał konfliktu. Ceramik, który rozbił schody do sklepu konkurencji usłyszał prawomocny wyrok!
~~Brązowopłowa Nasturcja niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 14:33
Szkoda , że sobie w ... nie puknął tym młotkiem zanim rozburzył schody
Ludzie są podli i mściwi do ostatniej kropli krwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 15:08
Z tą Veną jak z chińskimi ciupagami na Krupówkach czy serkami podhalańskimi i oscypkami. Kształt niby się zgadza tylko producent jakiś taki odległy. Konkurencja poszalała bo nie tak się zwalcza produkty "oryginałopodobne" i wyrok słuszny. Może jak wpiszą ceramikę bolesławiecką na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO to ten proceder się ukróci niczym z oscypkami, szampanami i innymi produktami REGIONALNYMI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Dabecja niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 15:28
Zarejestrowali znak towarowy i będą się mogli nim posługiwać nawet jak nasza ceramika stanie się produktem regionalnym. A że to draństwo?
Oni uważają że są tylko sprytni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Niecierpek niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 16:37
Ja całym sercem jestem za Veną. Jak tylko przyjeżdzają do mnie jacyś znajomi do Bolca to zawsze zabieram ich na zakupy do Veny. I zawsze skuszę ze Vena ma najładniejsza ceramikę z innych dostępnych w Bolcu. A ja ze swojej strony powiem ze jakościowo jest tez bardzo mocna. Ja w domu używam jej od lat i cały czas jest niepoobijana jak to niektóre inne. I super ze Sąd Tyrcza skazał - teraz będzie figurował w rejestrze skazanych za przestępstwo umyślne. Ciekawe ci nasze zakichane bractwo na to ? Chyba ze wszyscy są tam tacy sami co by mnie wcale nie zdziwiło :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Rącznik niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 18:33
a czy zabrać je tego baneru to nie przywłaszczenie mienia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Sumak niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 19:07
~~Żółtoruda Brzoza napisał(a): Nikt takiego znaku wcześnie nie zarejestrował bo go po prostu NIE BYŁO.
To Vena ten znak towarowy sama wymyśliła i tylko dlatego miała prawo go zastrzec. Inaczej Sąd Patentowy pogonił by ich z tym znakiem w diabły. Sąd zawsze zanim udzieli komuś patentu - prawa ochronnego - to najpierw wnikliwie bada cały rynek czy przypadkiem gdzieś wcześniej nie istniał już taki znak towarowy. Jak można ludzką kreatywność porównywać z cwaniactwem ??? Gdyby nie ludzka kreatywność to do dzisiaj nie mieli byśmy nawet koła że o rowerze czy elektrowni jądrowej już nie wspomnę. Brak słów aby opisać w kulturalny sposób twoją ignorancję szanowny kolego :)


Jszcze nie wymyślono :
Ceramika Bolesławczańska
Ceramika Bolesławczan
Ceramika Bolesławczanka.
Kombinat Ceramiczny Bolesławiec
Stempelek Bolesławiecki
Bolesławieckie Ceramiczne Oczko
Bolesławiecka Ceramika Kobaltowa
Harry Pottery Bolesławiec
Nie ma za co , rejestrujcie, patentujcie , produkcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Czyściec niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 20:02
~~Trawiasty Rącznik napisał(a): a czy zabrać je tego baneru to nie przywłaszczenie mienia?

A czy można by tak napisać poprawnie i zrozumiale ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Czyściec niezalogowany
18 sierpnia 2023r. o 20:09
A tak na poważnie to Sąd już to ocenił czy było to przywłaszczenie, czy bandycki napad itd… A na koniec wydał wyrok - i to do tego już w drugiej instancji - a więc prawomocny. Skazał Tyrcza, zasadził wszelkie możliwe koszty dla Tyrcza i do tego wpisał Tyrcza do rejestru osób skazanych prawomocnym wyrokiem za dwa przestępstwa umyślne. Świetny dorobek Tyrcz sobie zafundował na resztę życia - moje najszczersze gratulacje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza