Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe, ważne inwestycje w gminie Warta Bolesławiecka
~~Kremowa Forsycja niezalogowany
23 września 2023r. o 0:34
~~Smakosz napisał(a): to klient stolowki.w BolesławcuZawsze chętnie konsumuje obiady i kupuje na wynos. Taki klient yo skarb. Po co dojeżdżać szkoda benzyny taka jadłodajnia można wybudować w gminie Warta.. Ludzie chętnie skorzystają na miejscu lub na wynos z tanich obiadów. To dobra inwestycja z pozytkiem dla wszystkich. Tak jak w tej w Bolesławcu można wykupić tanio dla całej rodziny chermetycznie zapakoeane. Nic tylko życzyć wójtowi - smacznego
to pan wójt warty korzysta ze stołówki? - a myślał że to tylko dla biednych. Jaka to stołówka zrobimy reklamę kucharkom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
23 września 2023r. o 12:14
To może jak już tak dobrze idzie, to niech jeszcze poseł załatwi pieniądze na krytą pływalnię. Taka duża gmina powinna mieć basen. Wstyd, żeby dzieci z gminy musiały jeździć na basen do Bolesławca. I z zasięgiem telefonii komórkowej niech coś zrobi, bo są miejsca w gminie, gdzie ciężko złapać sygnał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lop niezalogowany
23 września 2023r. o 19:18
~~Pinochet napisał(a): Strach otworzyć lodówkę,wszędzie ten Pogoda
super facet co ważne zawsze służy pomocą jako człowiek i poseł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtozielony Ligustr niezalogowany
23 września 2023r. o 21:05
Cz
~~Lop napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pinochet napisał(a): Strach otworzyć lodówkę,wszędzie ten Pogoda
super facet co ważne zawsze służy pomocą jako człowiek i poseł.
ja tego nie doznałem chyba jesteś kolega co innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antoni niezalogowany
27 września 2023r. o 15:04
Brednie nie sprawdzone piszesz i nie wiesz o wandalizmie w gminah
~~Władek napisał(a): Wszystkie inwestycje jakie były robione na przestrzeni lat w tej gminie, były robione na tzw. "odwal się". Najtańsze materiały niedokładne projekty, najtańsze materiały. Drogi się sypią, świetlice wiejskie wymagają remontów już pół roku po remoncie. Wybudowane wcześniej place zabaw, altanki, siłownie zewnętrzne - są zaniedbane sypią się w oczach. najlepsze że najwięcej inwestycji jest zaraz przed wyborami, maskara. Wójt sprzedał się pisowi jak kukiz. I tak jak kukiz prezesowi tak wójt liże tyłek pogodzie. Dramat w tej gminie - dramat.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.