Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sędzimirów bez wody!!

~~Kasia niezalogowany
24 września 2023r. o 16:35
Od soboty22.09.2023 w naszej wiosce nie ma wody. Pani Sołtys mówi że to nie jej sprawa. Może jest jakaś osoba żeby to wyprostowała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Słonecznik niezalogowany
24 września 2023r. o 22:42
pani sołtys ma rację
to sprawa wodociągów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
25 września 2023r. o 8:15
~~Kasia napisał(a): Od soboty22.09.2023 w naszej wiosce nie ma wody. Pani Sołtys mówi że to nie jej sprawa. Może jest jakaś osoba żeby to wyprostowała.

rusz 4 litery i sama wyprostuj!
wszystko na tacy??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza