Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Banery bez zgody właściciela posesji

~~Wyborca niezalogowany
1 października 2023r. o 19:57
Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprawa w toku niezalogowany
2 października 2023r. o 14:44
~~Wyborca napisał(a): Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".

Ponoć lokalna policja ma zareagować na ten akt samowoli. Jednak na wszelki wypadek zapytali z czyjej partii te banery.
Czekamy na finał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
2 października 2023r. o 14:51
~~Wyborca napisał(a): Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".



Ten małżonek nie przestrzega prawa. Powinni Go ukarać zgodnie z prawem i sprawiedliwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gdyby tak niezalogowany
2 października 2023r. o 15:21
~~Uczeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".



Ten małżonek nie przestrzega prawa. Powinni Go ukarać zgodnie z prawem i sprawiedliwie.

Gdyby to ktoś z opozycji powiesił bez zgody właściciela banery na terenie kogoś z PiS sprawa była by nagłośniona na całą Europę .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aktualne wiadomości niezalogowany
2 października 2023r. o 15:32
W powyższej sprawie zjawił się na miejscu pan policjant po cywilnemu. Usunął banery i spisał protokół .
Takiej postawy suweren oczekuje od państwowej policji. Tylko to aby stali po stronie prawa i konstytucji.
A my w zamian będziemy obdarzali ich szacunkiem i zaufaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mamy to niezalogowany
2 października 2023r. o 18:45
~~Wyborca napisał(a): Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".

Mamy nagranie wulgarnych odzywek tego pana.
Jak uwazacie sąd czy odpuścić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Szparag niezalogowany
2 października 2023r. o 18:52
~~Mamy to napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyborca napisał(a): Kandydatka startująca z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości pani Ewa Szymańska pozycja nr 7 na liście powiesiła dwa banery na terenie posesji wbrew woli właściciela terenu.
Małżonek pani kandydatki wieszając banery odgrażał się że ich nie zdejmie a właścicielka terenu będzie ich pilnowała aby nie zginęły bo jak nie to on jej pokaże kim jest.
Pan nie reagował na żadne argumenty . W ostateczności stwierdził " Mam 62 lata i nikt mnie nie będzie pouczał ".
" Jak wam się nie podoba to pójdziemy do sądu".

Mamy nagranie wulgarnych odzywek tego pana.
Jak uważacie sąd czy odpuścić ?

chce wam się ''szarpać''?
sąd uzna to za ''niską szkodliwość'' , upomni delikwenta i będzie po sprawie...
szkoda ''prądu''
z drugiej strony - jeśli się odgrażał że ''coś wam pokaże'' to może warto typowi pokazać że wy też potraficie...;D to może być dla niego ''chłodny prysznic a ostrzeżenie dla innych że prawo może być prawem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
4 października 2023r. o 3:25
Zdzichu z Asnyka powiedział ,że jak mu zapłacą ,to Kaczyńskiego powiesi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.