Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zimna sauna w Termach.

~~adam niezalogowany
4 października 2023r. o 8:22
Od pewnego czasu w dużej saunie jest po prostu zimno,wczoraj żartowano że fajnie bo nie trzeba się spocić.Obsługa kompletnie nie reaguje,nawet nie raczą spojrzeć na termometr a jest poniżej 80 C.Nieoficjalnie ponoć dyrekcja każe oszczędzać,ale ceny nie obniżają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik moralności niezalogowany
5 października 2023r. o 6:21
Winny obóz koncentracyjny w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima