Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odeszła Joanna Misiura, nauczycielka I LO
5183
magnum44
29 października 2023r. o 23:51
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Pani Joanna była wspaniałym Człowiekiem i nauczycielką z pasją, wręcz naukowcem.
[* RIP]

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Ognik niezalogowany
30 października 2023r. o 7:23
Tak, pamietam te Jej śmieszne powiedzonka. Rip.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XyX niezalogowany
30 października 2023r. o 8:32
Znałam. Niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Miłorząb niezalogowany
30 października 2023r. o 8:36
Z całej kadry nauczycieli LO najbardziej ją lubiłem. Często nieporadna, z glową w chmurach, wydrwiwana... Ale dla mnie najlepszy nauczyciel, najbardziej zaangażowany w swoją pracę, wykonujący swój zawód z pasją. Takich ludzi coraz rzadziej się spotyka. Cieszę się, że miałem szczęście spotkać Ją na swojej drodze. Staram się żyć podobnie, ale gdzie mi tam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jadwiga niezalogowany
30 października 2023r. o 12:26
Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Była uczennica niezalogowany
30 października 2023r. o 14:49
Ogromny smutek i żal -wspaniały Człowiek ,pasjonatka swoich przedmiotów ,niezapomniana Pani Profesor -wyrazy współczucia dla Bliskich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Topinambur niezalogowany
30 października 2023r. o 14:56
Przeurocza pedagożka, jedna z moich ulubionych w I L.O. Może prowadzone przez nią lekcje fizyki nie były wybitnie merytoryczne, ale przecież w ogólniaku nie chodzi wyłącznie o to, aby zdobywać wiedzę. Jej podejście do uczniów było za to zawsze empatyczne, wręcz urocze i to było prawdziwą wartością jej lekcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Snc niezalogowany
30 października 2023r. o 21:49
(*)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.