Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z młotkiem ręku krzyczał, że pozabija i załatwi pracowników
~~Hejka niezalogowany
19 listopada 2023r. o 11:20
~~Donald Tusk lat 66 napisał(a): Witam, nazywam sie Donald Tusk I zostane niedlugo premierem. Mam Niemieckie korzenie I jestem dumny z mego dziadka, który byl w SS I walczyl z Armia Krajowa. Obiecuje, ze sprzedam Polske temu kto da wiecej, ale chyba to beda Niemcy moja ojczyzna prawdziwa. Potem uciekne na kilka lat i wróce znowu, zeby was doic bande frajerów. Jestescie malpami. U mnie Arab nielegalny z bialoruskiej granicy bedzie od was lepiej traktowany polaczki, wy macie tylko placid I mohhda w kubel, bo nasle na whas polizei.
dobre to. - w punkt...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hmmm niezalogowany
19 listopada 2023r. o 11:25
No nie wiem czy nie został omamiony.? być może został zawiedziony bo podpisał jakieś papiery a tu nic?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~profos niezalogowany
19 listopada 2023r. o 11:44
Sprawa jest prosta,w gromadce powstaje nowa siedziba policji i remiza, powinno się tam umieścić też biura dla op.społ. i sprawa rozwiązana, żaden ułomny nie śmiał by zaatakować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Niecierpek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 17:58
~~Hejka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donald Tusk lat 66 napisał(a): Witam, nazywam sie Donald Tusk I zostane niedlugo premierem. Mam Niemieckie korzenie I jestem dumny z mego dziadka, który byl w SS I walczyl z Armia Krajowa. Obiecuje, ze sprzedam Polske temu kto da wiecej, ale chyba to beda Niemcy moja ojczyzna prawdziwa. Potem uciekne na kilka lat i wróce znowu, zeby was doic bande frajerów. Jestescie malpami. U mnie Arab nielegalny z bialoruskiej granicy bedzie od was lepiej traktowany polaczki, wy macie tylko placid I mohhda w kubel, bo nasle na whas polizei.
dobre to. - w punkt...

A ten komentarz to na jaki temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Kokoryczka niezalogowany
20 listopada 2023r. o 18:09
~~Smolisty Niecierpek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hejka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Donald Tusk lat 66 napisał(a): Witam, nazywam sie Donald Tusk I zostane niedlugo premierem. Mam Niemieckie korzenie I jestem dumny z mego dziadka, który byl w SS I walczyl z Armia Krajowa. Obiecuje, ze sprzedam Polske temu kto da wiecej, ale chyba to beda Niemcy moja ojczyzna prawdziwa. Potem uciekne na kilka lat i wróce znowu, zeby was doic bande frajerów. Jestescie malpami. U mnie Arab nielegalny z bialoruskiej granicy bedzie od was lepiej traktowany polaczki, wy macie tylko placid I mohhda w kubel, bo nasle na whas polizei.
dobre to. - w punkt...

A ten komentarz to na jaki temat?


To taki biedak , wiejski cham ,oboje rodzice to alkoholicy .Wymyśla sobie ...ne nicki i pisze swe wysrywy .
Jednym słowem PISia patologia .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gromadki niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:35
Tyle komentarzy a i tak nie wiadomo o co i o kogo chodzi.
Pracownicy GOPS powinni przechodzić szkolenia jak rozmawiać z ludźmi którzy mają kłopoty finansowe i nie tylko.
Trudno jest ocenić sytuację na podstawie plotek sąsiadów.
Nie bronię napastnika ale chyba był jakiś powód takiego zachowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Miłek niezalogowany
21 listopada 2023r. o 9:49
znowu błąd w tytule
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie