Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przewrócona ciężarówka na A4
~~Kasztanowatordzawa Kobea niezalogowany
20 listopada 2023r. o 10:58
~~Romek napisał(a): A gdzie jest poicja ja się pytam? Od dawna ich na drogach nie ma.

najczesciej pod Macdonalds pszecie to jeszcze dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Konwalia niezalogowany
20 listopada 2023r. o 11:08
No nie żartuj, naprawdę liczysz na policję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Uczep niezalogowany
20 listopada 2023r. o 11:32
Wypadki na tyle tysięcy poruszaj,,acych się pojazdów się zdarzają i będą się zdarzać. Ja się tylko pytam co robią w tej sprawie władze Bolesławca i Dyrekcja Dróg. Przecież przez taki wypadek Bolesławiec jest przez kilka godzin sparaliżowany. I tak jest od lat. A co zrobić? Pisałem o tym już niejednokrotnie. Uruchomić zjazd z A4 na na drogę prowadzącą na Krzyżową. Jeśli nie na stałe to właśnie na wypadek takich sytuacji. Samochody przez Krzyżową i Tomaszów czy to w jednym , czy w obu kierunkach omijają miasto. A wypadki w rejonie strefy Krzywa są bardzo często. Ale widocznie to w papierowym i z kartonu krajum jest za trudne. Lepiej stać w korkach , rozjeżdżać ulice miasta i dbać tym samym o ekologię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:07
Jak byś jeździł i rozumial słowa typu czas pracy bądź czas jazdy to byś pojął o co kaman z tym wyprzedzaniem.wyprzedzasz na zakazie mandat,przekroczysz czasy mandat...w tym przypadku nie ma usprawiedliwienia.stalo się i tyle...oby kierowcy cali.a żelastwo na złom i następny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Kobea niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:11
~~Kasztanowy Uczep napisał(a): Wypadki na tyle tysięcy poruszaj,,acych się pojazdów się zdarzają i będą się zdarzać. Ja się tylko pytam co robią w tej sprawie władze Bolesławca i Dyrekcja Dróg. Przecież przez taki wypadek Bolesławiec jest przez kilka godzin sparaliżowany. I tak jest od lat. A co zrobić? Pisałem o tym już niejednokrotnie. Uruchomić zjazd z A4 na na drogę prowadzącą na Krzyżową. Jeśli nie na stałe to właśnie na wypadek takich sytuacji. Samochody przez Krzyżową i Tomaszów czy to w jednym , czy w obu kierunkach omijają miasto. A wypadki w rejonie strefy Krzywa są bardzo często. Ale widocznie to w papierowym i z kartonu krajum jest za trudne. Lepiej stać w korkach , rozjeżdżać ulice miasta i dbać tym samym o ekologię.

Ha ha ja iuz w momencie budowy A4 zglaszalem ze na odcinku Jedrzychowice - Wroclaw bedzie armagedon ale twardoglowi z GDDK i A mieli to po prostu w d u p i e mialo byc wasko i szybko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Monik niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:37
~~Kasztanowatordzawa Kobea napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowy Uczep napisał(a): Wypadki na tyle tysięcy poruszaj,,acych się pojazdów się zdarzają i będą się zdarzać. Ja się tylko pytam co robią w tej sprawie władze Bolesławca i Dyrekcja Dróg. Przecież przez taki wypadek Bolesławiec jest przez kilka godzin sparaliżowany. I tak jest od lat. A co zrobić? Pisałem o tym już niejednokrotnie. Uruchomić zjazd z A4 na na drogę prowadzącą na Krzyżową. Jeśli nie na stałe to właśnie na wypadek takich sytuacji. Samochody przez Krzyżową i Tomaszów czy to w jednym , czy w obu kierunkach omijają miasto. A wypadki w rejonie strefy Krzywa są bardzo często. Ale widocznie to w papierowym i z kartonu krajum jest za trudne. Lepiej stać w korkach , rozjeżdżać ulice miasta i dbać tym samym o ekologię.

Ha ha ja iuz w momencie budowy A4 zglaszalem ze na odcinku Jedrzychowice - Wroclaw bedzie armagedon ale twardoglowi z GDDK i A mieli to po prostu w d u p i e mialo byc wasko i szybko


Zgłaszałem hałas przy DK94 w Kruszynie generowany przez duży ruch, gddkia ma to gdzieś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:44
~~Kasztanowatordzawa Kobea napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowy Uczep napisał(a): Wypadki na tyle tysięcy poruszaj,,acych się pojazdów się zdarzają i będą się zdarzać. Ja się tylko pytam co robią w tej sprawie władze Bolesławca i Dyrekcja Dróg. Przecież przez taki wypadek Bolesławiec jest przez kilka godzin sparaliżowany. I tak jest od lat. A co zrobić? Pisałem o tym już niejednokrotnie. Uruchomić zjazd z A4 na na drogę prowadzącą na Krzyżową. Jeśli nie na stałe to właśnie na wypadek takich sytuacji. Samochody przez Krzyżową i Tomaszów czy to w jednym , czy w obu kierunkach omijają miasto. A wypadki w rejonie strefy Krzywa są bardzo często. Ale widocznie to w papierowym i z kartonu krajum jest za trudne. Lepiej stać w korkach , rozjeżdżać ulice miasta i dbać tym samym o ekologię.

Ha ha ja iuz w momencie budowy A4 zglaszalem ze na odcinku Jedrzychowice - Wroclaw bedzie armagedon ale twardoglowi z GDDK i A mieli to po prostu w d u p i e mialo byc wasko i szybko


takich odcinków i zjazdów z A-4 jest na tej trasie masa...
przykładem na to jest np. zjazd a A- 4 na Legnickim Polu...inne to zjazd w kierunku Żagań-Zielona Góra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Dabecja niezalogowany
20 listopada 2023r. o 15:56
~~Adam napisał(a): https://vm.tiktok.com/ZGeJchwp7/ tu macie zdarzenie

Jeden gamon w ciezarowce sparalizowal zas pizdziszowice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima