Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec ma nowe Studium Ochrony Wartości Kulturowych
~~Płomiennoruda Wierzba niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 9:03
Gdzie się podziały zakłady ceramiki użytkowej (budowlanej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Rannik niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 9:31
a co z zabytkami nowoczesnego miasta typu dziurawe pseudo parkingi na Zgorzeleckiej?????????? wpisali je w to studium???? bo to powoli już się zabytki robią, a afera zamieciona pod dywan a car szykuje się na kolejną kadencje, baseniki za 60 mln buduje , lampy co to nie świecą za kilkanaście milionów firmy krzak robią drogi .....cyrk burdel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Firletka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 10:04
Jeżeli te nowe studium ochrony wartości kulturowych nie uwzględnia postawienia choinki w mieście na Boże Narodzenie ,to co ono uwzględnia ? Podwyżki pensji dla romana i jego prezesów spółek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 10:53
A dzieci przeklinają w Rynku ,na ch, na p i na k ,a przecież tam jest kościół gdzie święte obrazy wiszą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Rudbekia niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 15:44
A wpisali mury oporowe z rozbitymi nagrobkami? To dziedzictwo kulturowe banditenlandzkiego narodu, którego największym osiągnięciem kulturowym są komory gazowe. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 5:18
~~Krwawosina Rudbekia napisał(a): A wpisali mury oporowe z rozbitymi nagrobkami? To dziedzictwo kulturowe banditenlandzkiego narodu, którego największym osiągnięciem kulturowym są komory gazowe. .Komory i Volkswagen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA JAWA zaprasza!