Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Awaria zwrotnic na stacji PKP w Bolesławcu?
~~Janusx niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 21:31
W domu siedzieć albo na rower i rowerem a nie pchać się wszędzie i potem marudzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Słoneczniczek niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 23:14
~~rysiek napisał(a): Automatyzacja wróci nas do kamienia łupanego tak jak wymiana żaówki na nie taką jak w instrukcji i nastawienia automatyki nie pozwoli odpalić auta tak tutaj lód i mechanizm nie przesunie zwrotnicy a ręcznej możliwości nie ma . Brak dalekosiężnego myślenia.


Zmień k..a dilera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yaga niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 7:01
Ludzie teraz są nauczeni że klient nasz Pan , wszystko pod nos z poziomu telefonu , tylko na telefonie nie da się ani jechać ani iść ku tu nie wyręczy Pana no i robi się problem . Proponuję słuchawki na uszy , telefon pod nos i iść po torach jak na przejście wchodzicie bezmyślnie , jest nadzieja że pociąg dłużej hamuje i to o wiele .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 7:09
~~Yaga napisał(a): Ludzie teraz są nauczeni że klient nasz Pan , wszystko pod nos z poziomu telefonu , tylko na telefonie nie da się ani jechać ani iść ku tu nie wyręczy Pana no i robi się problem . Proponuję słuchawki na uszy , telefon pod nos i iść po torach jak na przejście wchodzicie bezmyślnie , jest nadzieja że pociąg dłużej hamuje i to o wiele .Mondrego to miło poczytać
- tylko na telefonie nie da się ani jechać ani iść ku tu nie wyręczy Pana no i robi się problem . -
PIS więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
4 grudnia 2023r. o 10:07
~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yaga napisał(a): Ludzie teraz są nauczeni że klient nasz Pan , wszystko pod nos z poziomu telefonu , tylko na telefonie nie da się ani jechać ani iść ku tu nie wyręczy Pana no i robi się problem . Proponuję słuchawki na uszy , telefon pod nos i iść po torach jak na przejście wchodzicie bezmyślnie , jest nadzieja że pociąg dłużej hamuje i to o wiele .Mondrego to miło poczytać
- tylko na telefonie nie da się ani jechać ani iść ku tu nie wyręczy Pana no i robi się problem . -
PIS więcej .


Co ma PiS do nieobecności na lekcjach języka polskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.