Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł pochodzący z Bolesławca sekretarzem stanu
~~Ziemistoszara Śnieguliczka niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 20:39
~~Zielonobiała Margerytka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Migdałowa Tibuchina napisał(a): W kwestii podwyżek intelektem "błysnęli" Jasiu i Wyborca PO. Drogie misie o bardzo małym rozumku: podwyżka opłaty paliwowej została ogłoszona przez OBECNEGO ministra Klimczaka W GRUDNIU 2023r., BĘDZIE OBOWIAZYWAĆ W 2024r. Czego nie rozumiecie? I jeszcze zarzucacie kłamstwo!


Deklu , PISałeś że wszystko podrożało , jak złapałem cię za twego PISowskiego kłamliwego ryja i spytałem co podrożało , to po 5 godzinach dukasz że Klimczak od nowego roku podniósł opłatę paliwową .
A idi ty kłamliwy PISi xuju , na xuj. po co te nerwy doczekasz się podwyżek paliwa, żywności, energii, gazu, ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców, czynszu za mieszkania, wodę i śmieci i wielu innych 01 stycznia już niedługo. Tacy światli ludzie popierający KO to przecież wiedzą

Faktycznie jak by złodzieje z PIS dalej okradali kraj to nie było by żadnych podwyżek a wręcz przeciwnie wszystko by tak potaniało jak paliwo na Orlenie przed wyborami .!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ćwierkacz niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 20:44
Nie będzie tańszego paliwa, za to będzie podwyżka opłaty paliwowej.
Nie będzie dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, za to będzie rekordowa podwyżka składek na ZUS.
Nie będzie kwoty wolnej od podatku 60 tys. złotych, za to będą 2 miliardy na Kancelarię Premiera.

Ale najważniejsze, że odsunęli PiS do władzy i wreszcie mamy praworządność, prawda? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Margerytka niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 20:48
~~Ziemistoszara Śnieguliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonobiała Margerytka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Migdałowa Tibuchina napisał(a): W kwestii podwyżek intelektem "błysnęli" Jasiu i Wyborca PO. Drogie misie o bardzo małym rozumku: podwyżka opłaty paliwowej została ogłoszona przez OBECNEGO ministra Klimczaka W GRUDNIU 2023r., BĘDZIE OBOWIAZYWAĆ W 2024r. Czego nie rozumiecie? I jeszcze zarzucacie kłamstwo!


Deklu , PISałeś że wszystko podrożało , jak złapałem cię za twego PISowskiego kłamliwego ryja i spytałem co podrożało , to po 5 godzinach dukasz że Klimczak od nowego roku podniósł opłatę paliwową .
A idi ty kłamliwy PISi xuju , na xuj. po co te nerwy doczekasz się podwyżek paliwa, żywności, energii, gazu, ZUS dla małych i średnich przedsiębiorców, czynszu za mieszkania, wodę i śmieci i wielu innych 01 stycznia już niedługo. Tacy światli ludzie popierający KO to przecież wiedzą

Faktycznie jak by złodzieje z PIS dalej okradali kraj to nie było by żadnych podwyżek a wręcz przeciwnie wszystko by tak potaniało jak paliwo na Orlenie przed wyborami .!
Racja, a teraz zgodnie z obietnicami Premiera Tuska paliwo jest po 5, 19 zł. A tak a propos światli wyborcy KO widzą źdźbło w oku bliźniego, a u siebie nie widzą belki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 21:03
Żenada : Mitras i ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Pietruszka niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 21:40
~~Jasiu napisał(a): Deklu , PISałeś że wszystko podrożało , jak złapałem cię za twego PISowskiego kłamliwego ryja i spytałem co podrożało , to po 5 godzinach dukasz że Klimczak od nowego roku podniósł opłatę paliwową .
A idi ty kłamliwy PISi xuju , na xuj.

gamoniu patentowany ,jak paliwo drożeje to wszystko drożeje ,

teraz matka bdzie musiała na 4 zmiany robić na autostradzie , bedziesz przychodzil ją podmywac ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
29 grudnia 2023r. o 21:53
Jeszcze trochę i zostanie pierwszym sekretarzem, tylko POgratulować, ale co na to król europejski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Chaber niezalogowany
30 grudnia 2023r. o 7:53
~~Izabelowa Pietruszka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Deklu , PISałeś że wszystko podrożało , jak złapałem cię za twego PISowskiego kłamliwego ryja i spytałem co podrożało , to po 5 godzinach dukasz że Klimczak od nowego roku podniósł opłatę paliwową .
A idi ty kłamliwy PISi xuju , na xuj.

gamoniu patentowany ,jak paliwo drożeje to wszystko drożeje ,

teraz matka bdzie musiała na 4 zmiany robić na autostradzie , bedziesz przychodzil ją podmywac ?





Ty pisowska szmato!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Tibuchina niezalogowany
30 grudnia 2023r. o 9:33
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.