Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od 1 stycznia zapłacimy więcej za każdy towar w opakowaniu jednorazowym z plastiku lub tworzywa sztucznego.
~~Mociump Panie niezalogowany
1 stycznia 2024r. o 22:49
~~Kawowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mikrus napisał(a): to ja mam placic ,,, to niech durne panstwo wprowadzi kaucje i skupy to bedziemy ograniczac wszystko w norwegi kazda butelka ma kaucje PCV i jest zwrot przy kasie tylko z nasz ten durny rzad ciagle chce nasz uwalac


Nasz durny rząd nie ma nic do powiedzenia. W Polsce rządzi eurokołchoz. To co powie eurokołchoz nasi realizują.



PO raz kolejny ciemny lud dał się otumanić i zagłosował na własną zgubę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
1 stycznia 2024r. o 23:37
~~Kawowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mikrus napisał(a): to ja mam placic ,,, to niech durne panstwo wprowadzi kaucje i skupy to bedziemy ograniczac wszystko w norwegi kazda butelka ma kaucje PCV i jest zwrot przy kasie tylko z nasz ten durny rzad ciagle chce nasz uwalac


Nasz durny rząd nie ma nic do powiedzenia. W Polsce rządzi eurokołchoz. To co powie eurokołchoz nasi realizują.



Może dobrze piszesz, że durny rząd - nawet podpowiem, który to rząd wprowadził dodatkowe opłaty za jednorazowe opakowania: Morawieckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Irezyna niezalogowany
1 stycznia 2024r. o 23:59
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kawowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mikrus napisał(a): to ja mam placic ,,, to niech durne panstwo wprowadzi kaucje i skupy to bedziemy ograniczac wszystko w norwegi kazda butelka ma kaucje PCV i jest zwrot przy kasie tylko z nasz ten durny rzad ciagle chce nasz uwalac


Nasz durny rząd nie ma nic do powiedzenia. W Polsce rządzi eurokołchoz. To co powie eurokołchoz nasi realizują.



Może dobrze piszesz, że durny rząd - nawet podpowiem, który to rząd wprowadził dodatkowe opłaty za jednorazowe opakowania: Morawieckiego.

Co za glupi kraj madrze zrobi Ci co z tad dawno spi erd oli li bo nie idzie na to dziadowstwo Polskie patszec ani tu zyc zawsze to samo od ilu juz od nowego roku wzrost cen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Ciemiernik niezalogowany
2 stycznia 2024r. o 1:30
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kawowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mikrus napisał(a): to ja mam placic ,,, to niech durne panstwo wprowadzi kaucje i skupy to bedziemy ograniczac wszystko w norwegi kazda butelka ma kaucje PCV i jest zwrot przy kasie tylko z nasz ten durny rzad ciagle chce nasz uwalac


Nasz durny rząd nie ma nic do powiedzenia. W Polsce rządzi eurokołchoz. To co powie eurokołchoz nasi realizują.



Może dobrze piszesz, że durny rząd - nawet podpowiem, który to rząd wprowadził dodatkowe opłaty za jednorazowe opakowania: Morawieckiego.

A Duda już dawno to podpisał niektórzy ludzie nie mają pamięci kiedy było to przygotowane przez który rząd albo nie wiedzą czy jeszcze żyją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Dzwonek niezalogowany
2 stycznia 2024r. o 8:54
Tych Ekoterrorystów w Uni powinni pozamykać . Tak ogłupiać społeczeństwo. Teraz po podwyżce będzie już ekologicznie. Poco nam widelce , najlepiej ręką jeść. W średniowieczu to zdrowo żyli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Rozwar niezalogowany
2 stycznia 2024r. o 9:09
~~Kakaowy Dzwonek napisał(a): Tych Ekoterrorystów w Uni powinni pozamykać . Tak ogłupiać społeczeństwo. Teraz po podwyżce będzie już ekologicznie. Poco nam widelce , najlepiej ręką jeść. W średniowieczu to zdrowo żyli...

I szybko umierali . I tak ma być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 stycznia 2024r. o 10:03
Dlaczego portal wprowadził cenzurę???post bez wulgaryzmów,kulturalny jedynie poglądy prawicowe.Co nie tak????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Hibiskus niezalogowany
2 stycznia 2024r. o 10:29
Płacisz, by przedsiębiorca wprowadzający do obrotu plastik czy szkło odzyskiwał.
A potem i tak płacisz drugi raz, żeby wory posegregowane spod domu ci zabierali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza