Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy osoby z zespołem T. zawsze przeklinają? Ola tylko po angielsku
~~Bolecnauta niezalogowany
15 stycznia 2024r. o 21:04
Myślałem że to ta z Istotne Grażyna ale podobna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Gazania niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 1:58
Czyli ludzie z zaburzeniami mieliby diagnozować czyli wpływ na oceny można zakładać. Zauważyłam że paru biegłych z psychiatryka ma różne zaburzenia i .. wystawiają opinie. Sorry chory psychicznie diagnozuje czyli dla niego zdrowy wygląda podejrzanie zdrowo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Jodła niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 5:44
Idąc dalej, nie musisz nawet głęboko szukać, a u każdego z "dziennikarzy" znajdziesz kilka niezłych dysfunkcji i zaburzeń
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inka niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 6:36
Wspaniała , inteligentna dziewczyna ... jej pełna świadomość co do swojej choroby jest bardzo dużo. Kibicuje jej aby tych trików było coraz mniej ... aby jej życie było spokojniejsze . Spełnienie marzeń... Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Laurowiśnia niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 8:36
Świetnie świetnie ja mam matkę która ma psychozy jest socjopatką bez skrupułów zdolna zrobić krzywdę na zdrowiu kłamać. Typowa toksyczna manipulantką potrafi armię zebrać żeby zniszczyć wroga. Może ona powinna zostać psychiatrą bo zawsze to że mnie córki robiła psychicznie chorą .. dopóki nie nagrałam wtedy wpadła ... Ale się nie poddała po paru latach kiedyyslala że nagrania już nie ma znowu uderzyła. Proponuję żeby funkcjonariuszka Ewa została pierwszym najpierwszejszym biegłym psychiatrą orzekającym komu zrobić krzywdę kogo zbić i kogo do więzienia a zkogo warzywo zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Liliowiec niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 9:26
Jeżeli nie wiecie o co chodzi, nie piszcie BZDUR!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Iglica niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 11:06
~~Burobrązowa Laurowiśnia napisał(a):


Po przeczytaniu widzę, że matka ma rację. Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Laurowiśnia niezalogowany
16 stycznia 2024r. o 16:02
~~Alabastrowa Iglica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowa Laurowiśnia napisał(a):


Po przeczytaniu widzę, że matka ma rację. Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.



Po przeczytaniu twoich bzdur rozumiem jakim bydłem jesteś i jakie szambo to Bolesławiec. Na zdrowy rozum jak ktoś z zaburzeniami psychicznymi może kogoś innego zdiagnozować. Przecież nie ma jasnej oceny sytuacji i określa pod siebie i swoje schorzenie. Bolesławiec jest przeciwieństwem logicznego myślenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego