Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Renta socjalna, dla kogo i na jakich zasadach?
~~Lepsze_jutro niezalogowany
26 kwietnia 2024r. o 17:37
Dziś podają internecie że 15maja mają być pracę nad podniesieniem zasiłku pielęgnacyjnego 215,84.
No najwyższy czas na to już by coś podnieśli. No liczymy na to wszyscy bo same podwyżki opłat i życia leków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze _jutro niezalogowany
2 lipca 2024r. o 16:25
Zaraz minie pół roku a zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł nadal nie podniesiony czy oni serca nie mają w tym rządzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Słonecznik niezalogowany
3 lipca 2024r. o 15:40
~~Lepsze _jutro napisał(a): Dziś dostałem jak zawsze rentę socjalną 1454zl jak wszyscy po opłatach aptek po opłaceniu opłat nie wszystkie jeszcze zostało mi 760zl a jeszcze prąd gaz i jedzenie. No tak jest pięknie dla tych co piszą że mamy godne życie bo dostajemy renty. To ja się pytam gdzie ono jest te godne życie.
Co mają powiedzieć emeryci, którzy pracowali? Też wielu z nich ma prawie tyle samo, może o 200 - 300 więcej. Czy powinni ich opodatkować, żeby dołożyć tym na rencie socjalnej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek z Hamburga niezalogowany
3 lipca 2024r. o 16:09
~~Błękitny Słonecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lepsze _jutro napisał(a): Dziś dostałem jak zawsze rentę socjalną 1454zl jak wszyscy po opłatach aptek po opłaceniu opłat nie wszystkie jeszcze zostało mi 760zl a jeszcze prąd gaz i jedzenie. No tak jest pięknie dla tych co piszą że mamy godne życie bo dostajemy renty. To ja się pytam gdzie ono jest te godne życie.
Co mają powiedzieć emeryci, którzy pracowali? Też wielu z nich ma prawie tyle samo, może o 200 - 300 więcej. Czy powinni ich opodatkować, żeby dołożyć tym na rencie socjalnej?

Pytałeś prze 8 lat dziada ? I co ????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
3 lipca 2024r. o 22:08
xujow 100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze _jutro niezalogowany
14 lipca 2024r. o 18:36
Zasiłek pielęgnacyjny nie był waloryzowany od 6 lat i jego wartość stała się praktycznie symboliczna. Przepisy zmuszają rząd Donalda Tuska do jego zmiany najpóźniej do połowy sierpnia. Na jaką podwyżkę mogą liczyć pobierający zasiłek i komu się on należy? wreszcie Tylko









do 15 sierpnia (termin wynika z ustawy o świadczeniach rodzinnych) rząd Donalda Tuska ma czas, by podjąć decyzję waloryzacji kwoty zasiłku pielęgnacyjnego, która zaczęłaby obowiązywać od 1 listopada 2024 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze _jutro niezalogowany
14 lipca 2024r. o 18:51
~~Jurek z Hamburga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitny Słonecznik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lepsze _jutro napisał(a): Dziś dostałem jak zawsze rentę socjalną 1454zl jak wszyscy po opłatach aptek po opłaceniu opłat nie wszystkie jeszcze zostało mi 760zl a jeszcze prąd gaz i jedzenie. No tak jest pięknie dla tych co piszą że mamy godne życie bo dostajemy renty. To ja się pytam gdzie ono jest te godne życie.
Co mają powiedzieć emeryci, którzy pracowali? Też wielu z nich ma prawie tyle samo, może o 200 - 300 więcej. Czy powinni ich opodatkować, żeby dołożyć tym na rencie socjalnej?

Pytałeś prze 8 lat dziada ? I co ????????

A według ciebie ci co dostają renty socjalne to jakiś margines społeczny czy co darmozjady pijaki i menele jak to potocznie słyszałem wiele razy. Nie powino być takiego czegoś dadzą tym kosztem tych. Jak rozdawali kasę na Toruńskiego szamana to nie było dla ludzi niepełnosprawnych. Co to jest dziś 215,84 na co to ma być na kwiaty i znicz chyba. Wejdziesz z tym do apteki jeśli kupisz wszystko to jesteś gość. Niepełnosprawny z rentą socjalną to nie jest senior i on nie dostaje zniżek.
To rząd powinien zadbać o wszystkich niepełnosprawnych jedni dostają 3,5tys a drudzy wielkie 215,84 co od lat nie było podniesione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Szparag niezalogowany
14 lipca 2024r. o 19:45
~~Lepsze _jutro napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek z Hamburga napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Błękitny Słonecznik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lepsze _jutro napisał(a): Dziś dostałem jak zawsze rentę socjalną 1454zl jak wszyscy po opłatach aptek po opłaceniu opłat nie wszystkie jeszcze zostało mi 760zl a jeszcze prąd gaz i jedzenie. No tak jest pięknie dla tych co piszą że mamy godne życie bo dostajemy renty. To ja się pytam gdzie ono jest te godne życie.
Co mają powiedzieć emeryci, którzy pracowali? Też wielu z nich ma prawie tyle samo, może o 200 - 300 więcej. Czy powinni ich opodatkować, żeby dołożyć tym na rencie socjalnej?

Pytałeś prze 8 lat dziada ? I co ????????
A według ciebie ci co dostają renty socjalne to jakiś margines społeczny czy co darmozjady pijaki i menele jak to potocznie słyszałem wiele razy. Nie powino być takiego czegoś dadzą tym kosztem tych. Jak rozdawali kasę na Toruńskiego szamana to nie było dla ludzi niepełnosprawnych. Co to jest dziś 215,84 na co to ma być na kwiaty i znicz chyba. Wejdziesz z tym do apteki jeśli kupisz wszystko to jesteś gość. Niepełnosprawny z rentą socjalną to nie jest senior i on nie dostaje zniżek.
To rząd powinien zadbać o wszystkich niepełnosprawnych jedni dostają 3,5tys a drudzy wielkie 215,84 co od lat nie było podniesione.
Rentę socjalną dostają osoby niepełnosprawne od dzieciństwa, takie, które nie mogą pracować i jest ona dużo wyższa niż 215 złotych. Nie są to nieroby i menele. Niektórzy mylą zasiłki stałe z MOPS z rentą socjalną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza