Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Renta socjalna, dla kogo i na jakich zasadach?
~~Lepsze _jutro niezalogowany
13 lutego 2024r. o 23:50
Nie wszystko jeszcze stracone
Odrzucenie przez resort petycji nie przekreśla szans na waloryzację zasiłku pielęgnacyjnego w 2024 r. Przepisy stanowią jasno, zasiłek powinien waloryzowany co trzy lata. Oznacza to, że zasiłek pielęgnacyjny musi być większy w 2024 r. niż w latach poprzednich. Waloryzacja odbywa się z uwzględnieniem m.in. poziomu życia i inflacji w ostatnich latach. W związku z tym osoby, którym taki zasiłek się należy, mogą mieć nadzieję, że waloryzacja będzie znacząca.
Tak kolejne obietnice bez pokrycia od stycznia powini go podnieść i co nadal nic nie wiadomo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
18 lutego 2024r. o 6:04
dac renty tym wszystkim panom co pod biedronką na bulki zbierają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze _jutro niezalogowany
20 lutego 2024r. o 2:35
Dziś dostałem jak zawsze rentę socjalną 1454zl jak wszyscy po opłatach aptek po opłaceniu opłat nie wszystkie jeszcze zostało mi 760zl a jeszcze prąd gaz i jedzenie. No tak jest pięknie dla tych co piszą że mamy godne życie bo dostajemy renty. To ja się pytam gdzie ono jest te godne życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze _jutro niezalogowany
29 lutego 2024r. o 20:34
No tego można, było się spodziewać po rządzie podnieśli zasiłki dodatki ale zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł nadal nie podniesiony. To jest pomoc państwa oni chyba nie wiedzą że to jest taki zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł że taka biedota jeszcze istnieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Złocień niezalogowany
29 lutego 2024r. o 20:39
~~Lepsze _jutro napisał(a): No tego można, było się spodziewać po rządzie podnieśli zasiłki dodatki ale zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł nadal nie podniesiony. To jest pomoc państwa oni chyba nie wiedzą że to jest taki zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł że taka biedota jeszcze istnieje.


A pis ci nie dał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Tulipan niezalogowany
2 marca 2024r. o 3:29
~~Szafirowy Złocień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lepsze _jutro napisał(a): No tego można, było się spodziewać po rządzie podnieśli zasiłki dodatki ale zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł nadal nie podniesiony. To jest pomoc państwa oni chyba nie wiedzą że to jest taki zasiłek pielęgnacyjny 215,84 zł że taka biedota jeszcze istnieje.


A pis ci nie dał ?

Nie dał pis nie dał Tusk oni tego zasiłku pielęgnacyjnego 215,84 nie podnieśli no bo to nie KRUS czy ZUS wypłaca a gmina i mops.
Mają niepełnosprawne osoby w dupie. Bo już po wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
3 marca 2024r. o 5:33
Kingsaiz dla każdego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lepsze_jutro niezalogowany
8 marca 2024r. o 17:45
Coś tam nowego o rentach socjalnych coś Hołownia zapowiada o co chodzi może ktoś napisać. Pozdrawiam wszystkich rencistów i emerytów i zapraszam do dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza