Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci prowadzą poszukiwania 14-letniego Brajana Troszczyńskiego
~~Janusz niezalogowany
21 lutego 2024r. o 10:51
Policja nic nie zrobiła poza stresowaniem, zestresowanych ludzi całą zaistniałą sytuacją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Czarny niezalogowany
21 lutego 2024r. o 10:58
~~Janusz napisał(a): Policja nic nie zrobiła poza stresowaniem, zestresowanych ludzi całą zaistniałą sytuacją.

Powinni być zestresowani. Co chłopak robił w Wielkopolsce coś dla nich ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Uczep niezalogowany
21 lutego 2024r. o 13:35
~~Złocistorudy Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowy Słoneczniczek napisał(a): Ja bym szukała w tym „renomowanym” szpitalu gdzie go schowali a może już wynieśli. Jak małoletni mógł się oddalić z tej fortecy ?

Mógł na spacer wychodzą małe zamieszanie innych i co tu dużo mówić

Jak mógł wyjść na spacer?

Wychodzą dzieci na dziedziniec szpitala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Uczep niezalogowany
21 lutego 2024r. o 13:36
~~Sina Jasnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistorudy Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Pustynnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowy Słoneczniczek napisał(a): Ja bym szukała w tym „renomowanym” szpitalu gdzie go schowali a może już wynieśli. Jak małoletni mógł się oddalić z tej fortecy ?

Mógł na spacer wychodzą małe zamieszanie innych i co tu dużo mówić

Jak mógł wyjść na spacer?
~~Złocistorudy Orzech napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Pustynnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowy Słoneczniczek napisał(a): Ja bym szukała w tym „renomowanym” szpitalu gdzie go schowali a może już wynieśli. Jak małoletni mógł się oddalić z tej fortecy ?
Mógł na spacer wychodzą małe zamieszanie innych i co tu dużo mówić

Jak mógł wyjść na spacer?
Logicznie rzecz biorąc powinni zacząć od szpitala kamer i personelu. Bolesławiecka policja i logika nie idą w parze. Wszędzie ogrodzone te "nauczycielki" "opiekunki" plus strażnicy. Mało prawdopodobne żeby mógł się oddalić.
Jak widziałam jak wychodziły na ten wychodek za szpitalem to żal się robiło tych niepełnosprawnych dzieci. Parę mały jeden przy stoliku inny chodził sobie dookoła .. kilka Pań niby opiekunek tylko stały dookoła i patrzyły na nich bez słowa żadnych zajęć żadnych rozmów te dzieci traktowane jak więźniowie żadnej interakcji. Nie wiem na 5 dzieci było chyba z siedem milczących opiekunek strażniczek nie ma mowy żeby się ktoś oddalił, prędzej coś się stało i schowali. Bolesławiecka inteligencja niczego innego nie można się po nich spodziewać

Co za bzdury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Uczep niezalogowany
21 lutego 2024r. o 13:37
~~Lilioworóżowa Piwonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoczerwony Pustynnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowy Słoneczniczek napisał(a): Ja bym szukała w tym „renomowanym” szpitalu gdzie go schowali a może już wynieśli. Jak małoletni mógł się oddalić z tej fortecy ?

Mógł na spacer wychodzą małe zamieszanie innych i co tu dużo mówić

spacer odbywa sie w ogrodzonym murami terenie

Ale teren jest otwarty portier nie legitymuje nikogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
21 lutego 2024r. o 13:55
Tam na oddziale dziecięcym przebywa w większości "trudna" młodzież bo nie ma już nigdzie miejsca dla tych dzieci, więc nie opowiadajcie bzdur...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Sałata niezalogowany
21 lutego 2024r. o 14:08
Mimo wszystko żal mi tego chłopca z determinacja szuka akceptacji i miłości. Odrzucone dziecko nigdy się tak nie zachowuje. Dobrze ze się odnalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Pierwiosnek niezalogowany
21 lutego 2024r. o 15:29
Może to nie szpital a matka, kto wie co się dzieje za drzwiami? Czemu dziecko nie wróciło do domu a poszło w świat?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.