Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Osiecznica czy będzie nowy Wójt ?

~~Ww niezalogowany
3 marca 2024r. o 7:45
Osiecznica to Gmina bardzo długo zarządzana przez obecnego Wójta [ponad 20 lat] , był on prężny w działaniu przez kilka lat , jednak jak wiadomo każda władza alienuje i rozleniwia a obecnie Gmina jest w letargu i nie wykorzystuje swoich walorów turystycznych i nie tylko z powodu bierności Wójta i obecnej Rady Gminy wiec czas na zmiany Wyborcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
3 marca 2024r. o 18:37
Kto startuje?Zero informacji,zero informacji o jakiś konkretnych inwestycjach,nie koqie tutaj o domach ludowych ,które nic nie wniosą w życie młodych ludzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Mahonia niezalogowany
3 marca 2024r. o 18:42
Startuje z tego co się orientuję obecny Wójt i Waldemar Nalazek ,ciekawe który wygra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Wyżlin niezalogowany
3 marca 2024r. o 19:04
~~Brunatnoczerwona Mahonia napisał(a): Startuje z tego co się orientuję obecny Wójt i Waldemar Nalazek ,ciekawe który wygra .

Obecnie wójt to Nalazek i kto jeszcze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ww niezalogowany
7 marca 2024r. o 8:24
Nalazek ma 3 kontrkandydatów, i b. dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
8 marca 2024r. o 6:32
Najlepiej kobieta bo trzyma kasę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza