Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
I po Kasprzyku - przewodniczący już nie zaprasza na sesje
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 12:43
Gość jest dobrym prawnikiem. Zazdrość. A jak to jest z tą etyka kiedy jeden prawnik obmawia drugiego że nie zna prawa ))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 12:46
Ja lubię ludzi którzy się spierają nawet po przeciwnej stronie. Mecenasie. Nie lubię ratowników którzy po wypadku przesłuchują ludzi po ciemku zamknięci w karetce. Nie lubię Pańskiego klienta do ministerstwa list w sprawie monitoringu w karetkach i dostępu do nagrań - automatycznie!!! Z mojej strony. Nikt tych ludzi jak pański klient nie weryfikuje wszystko na gębę po znajomości. To co zrobił pański klient jest nieetyczne i niezgodne z prawem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Nastrurcja niezalogowany
5 marca 2024r. o 12:49
chyba nawet sesja się jeszcze nie odbyła :))) ale to jest słabe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
5 marca 2024r. o 12:51
Zniknęły bo miał iść do sejmiku z PO a idzie do powiatu z 3D. Kabaret
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
5 marca 2024r. o 13:04
Etyczny prawnik, jeden z lepszych oksymoronów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Wierzba niezalogowany
5 marca 2024r. o 13:07
I to jest temat dla dziennikarzy... Żenujące!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Gęsiówka niezalogowany
5 marca 2024r. o 13:25
~~Andrzej napisał(a): Etyczny prawnik, jeden z lepszych oksymoronów



;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 13:35
~~Andrzej napisał(a): Etyczny prawnik, jeden z lepszych oksymoronów

Portal nie opublikuje o jego kli e n c 13 r47own 1ku z Bolesławca który zamknął się z of14rą w kar000 etce żeby przesłucha. I że okradł miałam nie doj e h ć żywa do sz p ta la. Nikt tego nie weryfikuje w Bolesławcu. Nie ma k a m 3r. Podobno podpadlam. Może zasłużyłam jak sobie pomyślę jak bardzo zagroziłam ukl4d0wi to chyba mi się medal należy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego