Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sławek Gortych zdetronizował Remigiusza Mroza
~~Ddde niezalogowany
9 marca 2024r. o 16:49
Szanuję obydwu autorów - każdy z nich ma swój styl pisania, budowania napięcia, prowadzenia fabuły i opierania się w mniejszym bądź większym stopniu na różnorakich faktach. Wiadomo, że nagrodę można przyznać tylko jednej osobie, więc biorąc pod uwagę dotychczasowe sukcesy pana Mrożą (których miał już mnóstwo), docenienie autora z inną perspektywą i "młodszego stażem" w świecie literatury kryminalnej jest bardzo dobrym podejściem. Brawa dla obydwu Panów i życzę dalszych sukcesów jednemu i drugiemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawy Kaczeniec niezalogowany
9 marca 2024r. o 17:57
~~Porcelanowy Rozpław napisał(a): Mróz się zapłacze ,ze śmiechu



Ch...j ,że tam sie popłacze ,niech popełni hara kiri
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga S niezalogowany
10 marca 2024r. o 8:14
Mam dwie miłości literackie. Kryminał i historia. Historia to przede wszystkim międzywojnie, średniowiecze na terenach Polski. Uwielbiam kryminały, których akcja dzieje się w istniejących a nie fikcyjnych miejscach. Ostatnio moim odkryciem jest p. Krystaszek i jej seria z mojej rodzinnej Częstochowy. Jak pomyślę o Pana kryminałach wplecionych w wojenną historię to już czuję ekscytację i byłabym bardzo szczęśliwa mogąc dodatkowo otrzymać egzemplarz z dedykacją od autora. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Heliotrop niezalogowany
10 marca 2024r. o 12:02
~~Aga S napisał(a): Mam dwie miłości literackie. Kryminał i historia. Historia to przede wszystkim międzywojnie, średniowiecze na terenach Polski. Uwielbiam kryminały, których akcja dzieje się w istniejących a nie fikcyjnych miejscach. Ostatnio moim odkryciem jest p. Krystaszek i jej seria z mojej rodzinnej Częstochowy. Jak pomyślę o Pana kryminałach wplecionych w wojenną historię to już czuję ekscytację i byłabym bardzo szczęśliwa mogąc dodatkowo otrzymać egzemplarz z dedykacją od autora. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka

Agnieszko - jeżeli lubisz historię, to (jeżeli już nie czytałaś) polecam cykl opowieści piastowskich Karola Bunscha. Świetnie się czyta jego książki (Dzikowy Skarb, Ojciec i syn, Rok Tysięczny itd.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Jasnota niezalogowany
10 marca 2024r. o 13:02
Potwierdzam. Mam wydania z lat 40-tych i nadal do tych książek wracam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawy Kaczeniec niezalogowany
10 marca 2024r. o 13:11
Mróz i Kolenda i Bonda ,5o pisarze i pisarki w ich książkach są momenty bardzo nieładne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewelinka niezalogowany
10 marca 2024r. o 17:55
Przyznaję ze ksiażki nie czytalam jeszcze, ale obie cześci czekają w kolejce po książkach pana Stelara; jestem w połowi e czytania jego książek. Zachwyt. Sensacja rewrlacyjna plus powojenna historia Pomorza Zachodniego. Kolejne rewelacje ti pan Siembieda. O Mrozie lepiej milczeć. Prawnik, ktory nie zna dobrze instytucji procedury karnej. Tragedia. A Chylka to juz koszmar. Zgadzam się z wypowiedziami, że ktoś musiał raczej znać sie na marketingu skoro coś takiego sie wydarzyło z popularnością jego mizernej " twórczosci"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Miskant niezalogowany
10 marca 2024r. o 18:07
ewelinka ,wyrocznia się na portalu uzewnętrzniła (i próbuje robić komuś koło pióra)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.