Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powstał rower w stempelki
~~Alen niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 18:33
Czy ktoś się odważy zrobić koła z ceramiki? Pełne, takie jak do kolarstwa torowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fdlskhskd niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 20:26
~~Alen napisał(a): Czy ktoś się odważy zrobić koła z ceramiki? Pełne, takie jak do kolarstwa torowego


ale po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Pierwiosnek niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 20:28
a sam rower po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Hakonechloa niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 21:15
~~Żółtoszara Krwawnica napisał(a): ~~Bozena napisał(a): Byłam na w/w targach. Rower był pieknie wyeksponowany na stoisku producenta.
Trudno było nie zauważyć i dostrzec, ze to wzór boleslawiecki.
Natomiast ta sama firma ani słowa nie napisała, ze to wzór rodem z Bolesławca. Tym bardziej, że przy rowerze postawiono kilka talerzy z MANUFAKTRURY.
I nie rozumiemj dlaczego nikt nie zastrzega sobie przy tej * pomysłowości*... umieszczania takich ważnych informacji!!!!

I żeby było śmieszniej na stanowisku postawili jakieś głąby, ktore nic nie wiedziały na temat tych kropek... ZENADA!!!

Było tam dwóch bezpośrednio biorących w projekcie ludzi. Nawet trzech.
Byliśmy na innych targach w takim razie.
Żeby sprawdzić czy rzeczywiście byłaś na targach - gdzie był jeszcze element (i jaki) związany z tym projektem?


To sprawdzanie mnie czy byłam jest zenujące, ale nie ma sprawy - odpowiem - na stoisku z kawą.
A Ja dla sprawdzenia Ciebie - proszę mi pokazać choć jedno zdjęcie z informacją, ze ten rower zrobiono w ceramice Bolesławiec i kto był jego pomysłodawcwą i wykonawcą.
O zakładzie MANUFAKTURA ani słowa!!!

Jestem wielką fanką naszej ceramiki i oburza mnie fakt, że pozwala się na takie paskudne ukrywanie czegoś na co Bolesławieckie zakłady ze swoimi ludżmi ciężko pracują. Czy wstydem jest domagać się tego co nasze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 5:20
Zróbcie jeszcze koniecznie ręczniki z ceramiki, parasole z ceramiki i czapki zimowe ceramiczne. Niedługo wszystko będziemy tu mieć z ceramiki w kropki. Ludzie, litości!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mimi niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 7:26
~~Woskowożółta Hakonechloa napisał(a): ~~Żółtoszara Krwawnica napisał(a): ~~Bozena napisał(a): Byłam na w/w targach. Rower był pieknie wyeksponowany na stoisku producenta.
Trudno było nie zauważyć i dostrzec, ze to wzór boleslawiecki.
Natomiast ta sama firma ani słowa nie napisała, ze to wzór rodem z Bolesławca. Tym bardziej, że przy rowerze postawiono kilka talerzy z MANUFAKTRURY.
I nie rozumiemj dlaczego nikt nie zastrzega sobie przy tej * pomysłowości*... umieszczania takich ważnych informacji!!!!

I żeby było śmieszniej na stanowisku postawili jakieś głąby, ktore nic nie wiedziały na temat tych kropek... ZENADA!!!

Było tam dwóch bezpośrednio biorących w projekcie ludzi. Nawet trzech.
Byliśmy na innych targach w takim razie.
Żeby sprawdzić czy rzeczywiście byłaś na targach - gdzie był jeszcze element (i jaki) związany z tym projektem?


To sprawdzanie mnie czy byłam jest zenujące, ale nie ma sprawy - odpowiem - na stoisku z kawą.
A Ja dla sprawdzenia Ciebie - proszę mi pokazać choć jedno zdjęcie z informacją, ze ten rower zrobiono w ceramice Bolesławiec i kto był jego pomysłodawcwą i wykonawcą.
O zakładzie MANUFAKTURA ani słowa!!!

Jestem wielką fanką naszej ceramiki i oburza mnie fakt, że pozwala się na takie paskudne ukrywanie czegoś na co Bolesławieckie zakłady ze swoimi ludżmi ciężko pracują. Czy wstydem jest domagać się tego co nasze?
To wejdz na fb canyona Mariusza Lickiewicza czy manufakture. Pomyslodawca na pewno byl Mariusz bo kocha i rowery i nasza ceramike( piękne filizanki
~~Woskowożółta Hakonechloa napisał(a): ~~Żółtoszara Krwawnica napisał(a): ~~Bozena napisał(a): Byłam na w/w targach. Rower był pieknie wyeksponowany na stoisku producenta.
Trudno było nie zauważyć i dostrzec, ze to wzór boleslawiecki.
Natomiast ta sama firma ani słowa nie napisała, ze to wzór rodem z Bolesławca. Tym bardziej, że przy rowerze postawiono kilka talerzy z MANUFAKTRURY.
I nie rozumiemj dlaczego nikt nie zastrzega sobie przy tej * pomysłowości*... umieszczania takich ważnych informacji!!!!

I żeby było śmieszniej na stanowisku postawili jakieś głąby, ktore nic nie wiedziały na temat tych kropek... ZENADA!!!
Było tam dwóch bezpośrednio biorących w projekcie ludzi. Nawet trzech.
Byliśmy na innych targach w takim razie.
Żeby sprawdzić czy rzeczywiście byłaś na targach - gdzie był jeszcze element (i jaki) związany z tym projektem?


To sprawdzanie mnie czy byłam jest zenujące, ale nie ma sprawy - odpowiem - na stoisku z kawą.
A Ja dla sprawdzenia Ciebie - proszę mi pokazać choć jedno zdjęcie z informacją, ze ten rower zrobiono w ceramice Bolesławiec i kto był jego pomysłodawcwą i wykonawcą.
O zakładzie MANUFAKTURA ani słowa!!!

Jestem wielką fanką naszej ceramiki i oburza mnie fakt, że pozwala się na takie paskudne ukrywanie czegoś na co Bolesławieckie zakłady ze swoimi ludżmi ciężko pracują. Czy wstydem jest domagać się tego co nasze?
Ale czego ty chcesz sie domagać, na jazdym profilu promujacy, twn rower jest infirmacja kto bral udzial w projekcie. Gryby nie jedennzapalony rowerzysta nikt bybtych stempelkow na bike expo nie zobaczyl wiec nie pyszcz bonrobisz z siebie posmiewisko. Ten kolarz od dawna promuje boleslawiecka ceramike są filizanki do kawy rowerowo -stempelkowe czy kultowe skarpetki ktorych wszyscy mi zazdroszcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Surfinia niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 8:24
~~Xxx napisał(a): Zróbcie jeszcze koniecznie ręczniki z ceramiki, parasole z ceramiki i czapki zimowe ceramiczne. Niedługo wszystko będziemy tu mieć z ceramiki w kropki. Ludzie, litości!!

Mmmm, prezydent i zdjecie z term albo sauny, gdy tylko stępelkowy ręcznik boskie ciało zakrywa :D
No żenujące i paskudne są te szaliczki, plastiklwe obrusiki, parasolki.... i rower rowniez. Ale czego to "pomyslodawca" nie zrobi zeby popajacować:) taki wiek, taki kryzys ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 6:25
Zdzichu z Asnyka ostempelkował żonie tyłek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza