Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trenerzy siatkówki poszukiwani
~~Xxx niezalogowany
29 maja 2024r. o 9:44
Nie polecam zapisywać dziecka moja córka chodziła przestała chodzić poprostu już nie chciała a jeszcze dwa miesiące trzeba było płacić za treningi okres Wypowiedzenia gdzie w pracy takiego okresu nie ma, dodatkowo jezeli nie uczeszcza na zajecia rok to za uzytkowanie sprzetu tez jest oplata przy rezygnacji. Takie 800zł maja za darmo. fajnie uczą dzieci grac w siatkę ale wg. mnie trochę przesada co do zabezpieczenia siebie pod względem pieniędzy. Kolejny biznes do krecenia kasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwona Mydlnica niezalogowany
29 maja 2024r. o 10:13
Czytałaś co podpisywałaś wiec do kogo pretensje?

Moje dziecko mega zadowolone i bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Radosław Błogosław niezalogowany
29 maja 2024r. o 11:57
Biznes musi się kręcić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Laurowiśnia niezalogowany
31 maja 2024r. o 4:14
Trener to tylko pół sukcesy trzeba jeszcze masarzysty i dietetyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima